Galaxy S6 vs LG G4

furkanyukselx

Hectopat
Daha fazla  
4 ay kullandığım S6 cihazımı satıp G4 aldim. Gayette memnunum. S6'nın şarjı günün yarısında biterdi G4 günü çıkarıyor. Ses olayı G4'te efsane bluetooth hoparlör mübarek. Kamera olarak S6'nın içinden geçer. Touchwiz arayüzü çok sıkıntılıydı donuyordu saçma sapan kasmalar vardi. Lg arayüzünü beğendim baya iyi kasma donma kesinlikle yok. Tasarım vs olarak G4 daha güzel. Ayrıca bataryasının da çıkması cabası. Bi dahaki cihazim nasip olursa G5 inş :)

Son düzenleyen: Moderatör:
S6 performans, donanım ve ekran olarak daha iyi bir cihazdı. Batarya performansları da benzer, G4 büyük batarya olmasına rağmen S6 da kadar pil ömrü sunuyordu. Ayrıca Touchwiz sorunu da yoktu, kamera olarak G4 biraz daha iyi. Tasarım olarak ise kesinlikle S6 daha iyiydi. Tamamen elindeki ürünü övmek için açtığın saçma sapan bir konu ve art niyetlisin. S6 modelinin bataryasından şikayet edip G4 bataryasını övmek bunu gösteriyor. Kronik sorunlu G4 ile kendini tatmin etmeye devam et, aferin sana. Umarım G4 başına bela olmaz.

Son düzenleme:
Sırf G4'ü övmek için yazdığın boşa sallamalar. Kronik sorunlar karşına çıkıp servise yolun görünürse başka bir konuda da telefona sövdüğünü görürüz sanırım.

Ekranda leke gibi yatay çizgiler vardı başka telefon verdiler, sonrakinde ghost screen çıktı önemsemedim, arkasından bootloop oldu ve verilerimi kurtarana kadar akla karayı seçtim, 2500 liraya aldığım telefonu saç kurutma makinesi yardımıyla açtım.

Gerçekten süper bir telefon.

Arkadaş büyük ihtimal G4'üyle sorunlar yaşıyor ve sırf başkaları da alıp sorun yaşasın diye bu konuyu açmış aklı sıra intikam alıyor. Kesin birileri ona S6'yı sat G4 al dedi buda gaza gelip aldı hata yaptı başkaları da aynı şeyi yapsın diye bunu yapıyordur.

Ekranda leke gibi yatay çizgiler vardı başka telefon verdiler, sonrakinde ghost screen çıktı önemsemedim, arkasından bootloop oldu ve verilerimi kurtarana kadar akla karayı seçtim, 2500 liraya aldığım telefonu saç kurutma makinesi yardımıyla açtım.

Gerçekten süper bir telefon.
:D:D:D Valla 1 yıldır kullanıyorum bir sorunla karşılaşmadım. Tabii şans önemli faktör:)

Neyini öveyim size 1000 küsür liralık telefonun ben? Teknoloji şans işi. Sorun çıkarsa daha iyi garantiye verip g5 alırım.

@BERWAR Kullandım deneyimleri yazıyorum. Touchwiz sorunu yok falan deme kullanan kime sorarsan sor kimse beğenmez touchwizi. Batarya olarak G4 daha iyi. Boş yorum yapma akşam akşam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı