LGBT amacına ulaşabilecek mi?

• Konuyu başlatan Mky
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 156
  • Görüntüleme 5B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kimi protesto ediyorsunuz? Eşcinsel olmayanları mı? Ha doğru herkes sizin gibi eşcinsel olmak zorunda. Soyumuz da devam etmesin kalsın değil mi ne olacak sanki 😃
Protesto edilen şey dışlanmalari ve eziyet görmeleri. Hala bazı ülkelerde bu insanlara yeterli haklar verilmiyor. Hatta birçok ülkede verilmiyor. Bunları protesto etmek en doğal haklarıdır.

Halkın hakkı mı 😂 ne hakkı var bunların? Onur yürüyüşü bir hak mı? Eşcinselliği ve translığı gözümüze gözümüze sokmayı onların bir hakkı olarak sayıyorsaniz siz de apaçık bir sapıksınızdır. İsteyen evinde istediğini yaşasın. Cinselliği sokakta yaşayanlar bir tek hayvanlardır hatırlatayım. Kendinizi hayvan olarak görüyorsanız orasını bilmemem.

İnsan memeli hayvanlar sınıfının altında bulunan Plasentalı hayvanlar sınıfı içerisinde yer alan bir omurgalı hayvan türüdür.

Ben bir şeyi protesto etmiyorum, eş cinsel değilim ve onur yürüyüşlerine gitmiyorum. Protesto edenler ise dışlanmadan düzgün bir hayat sürebilmek için yürüyüş yapıyor ve homofobik kişileri protesto ediyorlar.

Hadi ırkçılığa hayır diyerek ırkçılık yapanlara ırkçılık yapalım. Eşcinselliği sevmeyenlere ırkçılık yapalım ve fikrimizi kabul ettirelim. Fikir özgürlüğü sadece bir kesime verilemez, herkes eşit haklara sahip diyorsanız o zaman karşınızdaki kişinin düşüncesini doğru bulsanız da bulmasanız da saygı duyacaksınız. Çıkar ilişkisinden başka bir şey değil yaptığınız.

• Beğen
İfadeler: Mky
İnsan memeli hayvanlar sınıfının altında bulunan Plasentalı hayvanlar sınıfı içerisinde yer alan bir omurgalı hayvan türüdür.

Bizim diğer hayvanlardan farklı olarak düşünebilme özelliğimiz var. Bunu belirttim ama inatla anlamak istememişsin.

Saygı duyarım ama desteklemem. Çünkü başkasının zevkleri ve duyguları, hisler umrumda değil.

• Muhteşem
İfadeler: Mky
Hadi ırkçılığa hayır diyerek ırkçılık yapanlara ırkçılık yapalım. Eşcinselliği sevmeyenlere ırkçılık yapalım ve fikrimizi kabul ettirelim. Fikir özgürlüğü sadece bir kesime verilemez, herkes eşit haklara sahip diyorsanız o zaman karşınızdaki kişinin düşüncesini doğru bulsanız da bulmasanız da saygı duyacaksınız. Çıkar ilişkisinden başka bir şey değil yaptığınız.

Özgürlük başka insanların özgürlüğüne karışana kadardır. Nefret bir özgürlük değildir ve homofobik insanlar eş cinsel insanlara karşı nefret besler. Onları baskılayıp zorla hetero seksüel gibi yaşamalarını isterler. Bu özgürlük değildir.

Bizim diğer hayvanlardan farklı olarak düşünebilme özelliğimiz var. Bunu belirttim ama inatla anlamak istememişsin.

"Hayvanlar cinselliği dışarıda yaşar, kendinizi hayvan olarak görüyorsanız bilemem." diyerek, hayvanlarla farkımızın düşünebilme özelliğimiz olduğunu nasıl belirtmiş olabilirsin? Burada açık açık belirttiğin şey insanların sokakta cinsellik yaşamaması gerektiği.

Aynen öyle. Eşcinsel olmayanlarda protesto yapsın o zaman? "Biz insanız, diğer hayvanlardan farklıyız" diye bağıralım. Bakın 93. defa söylüyorum cinselliği sokağa taşımak bir hak falan değil. Normalde yasalara uymazsınız, işiniz düşünce hukukçu oluyorsunuz.

Aynen öyle. Eş cinsel olmayanlarda protesto yapsın o zaman? "Biz insanız, diğer hayvanlardan farklıyız" diye bağıralım. Bakın 93. defa söylüyorum cinselliği sokağa taşımak bir hak falan değil. Normalde yasalara uymazsınız, işiniz düşünce hukukçu oluyorsunuz.

Eş cinsellik ile senin kastettiğin cinsellik çok farklı şeyler. Eş cinsellik normal bir ilişki biçimidir, hetero seksüel insanların karşı cinse aşık olmasından bir farkı yoktur.

Özgürlük başka insanların özgürlüğüne karışana kadardır. Nefret bir özgürlük değildir ve homofobik insanlar eş cinsel insanlara karşı nefret besler. Onları baskılayıp zorla hetero seksüel gibi yaşamalarını isterler. Bu özgürlük değildir.

"Hayvanlar cinselliği dışarıda yaşar, kendinizi hayvan olarak görüyorsanız bilemem." diyerek, hayvanlarla farkımızın düşünebilme özelliğimiz olduğunu nasıl belirtmiş olabilirsin? Burada açık açık belirttiğin şey insanların sokakta cinsellik yaşamaması gerektiği.

Aslında azıcık daha kafanı zorlasan anlayabilirmişsin. İnsanlar bilimde hayvan olarak sayılsa da diğer hayvanlardan farklı olduğumuzu ve bunu ek olarak belirtmeme gerek olmadığını bilmen lazım.

Eş cinsellik ile senin kastettiğin cinsellik çok farklı şeyler. Eş cinsellik normal bir ilişki biçimidir, hetero seksüel insanların karşı cinse aşık olmasından bir farkı yoktur.

İkisi farklı şeyler haklısın ama sokakta öpüşme falan ne oluyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı