LGBT nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kabul etsek de etmesek de paylaşıyorlar. Bir ara bu konu bitmişti tekrar başladı. Biri ben saygı duymuyorum dediğini de 100 kişi insanın üstüne çullanıyorlar bu yüzden bende çıkıp ne oluyor deyip söylemde bulunuyorum ve daha çok uzuyor. Yani tek suç saygı duymayanlarda değil. LGBT bireylerinde de suç var. Ayrıca reklam yapıyorlar bence. Ne alaka yanı kos koca devletin polisine tomasına kafa koymak?

Kabul edilmedi ki? Türkiye'de aynı cinsiyette bireylerin evlenilmesi yasak hala mesela.

Kabul etsek de etmesek de paylaşıyorlar. Bir ara bu konu bitmişti tekrar başladı. Biri ben saygı duymuyorum dediğini de 100 kişi insanın üstüne çullanıyorlar bu yüzden bende çıkıp ne oluyor diyip söylemde bulunuyorum ve daha çok uzuyor. Yani tek suç saygı duymayanlarda değil. LGBT bireylerinde de suç var. Ayrıca reklam yapıyorlar bence. Ne alaka yanı kos koca devletin polisine tomasına kafa koymak?
Ufacık bir şey söylemeliyim. Koskoca devleti "bir" insan yönetiyor ve bakanları ile birlikte nefret söyleminde bulunuyor.
İnsanlar sadece hakkını arıyor. 🙂

Siz de toplum tarafından eziklenseniz bunu yapabilirdiniz. Ben de görüyorum bir sürü şey. Belki daha güzel şeyler önüme düşecekken düşmüyor. Burada hakkını aramaya çalışan bir topluluk için fedakarlık yapmam gerektiğini düşünüyorum. Çocuklara gelince; onlar çocuk. Ne olacak ki? Zaten bir insan sırf bir yerden duydu diye "Ben LGBT bireyim" diyince olmuyor.
LGBT gayet normal bir şey. Siz inansanız da inanmasanız da böyle.
Ne gibi bir fedakarlık yapabilirsiniz ki? Ayrıca o kadar eziklendiklerini düşünmüyorum. Saygı duymuyorum desek bile üstüme çıkmaya çalışıyorlar. Çocuklara gelince bu şekilde 10 kişiye daha yaysa o 10 kişiye daha neler olur? Annelerinden babalarından dayak mı yesinler? Sokak da ben " LGBT ÜYESİYİM!! BANA KARIŞAMAZSINIZ !!" diye mi bağırsınlar? Sonuçta çocuk yapar dimi? Diyince olmuyor değil oluyor. Aklına sokmuş oluyorlar.

Kabul edilmedi ki? Türkiye'de aynı cinsiyette bireylerin evlenilmesi yasak hala mesela.
Cevabı siyasete gidiyor. Şuan ki cumhurbaşkanımız bana göre dini kullanıyor. O yüzden hala yasak. Kaç sene boyunca ortaokul mezunu bir başkan değil de daha zihni açık bir başkan seçilseydi böyle olmazdı. Bu yazdıklarıma cevap vermeyin. Siyaset uzarsa konu 1 yıl sürer. " BENCE "

Ben televizyonu açtığımda LGBT yürüyüşü görmek istemiyorum. Ben internette dolaşırken veya sosyal medyada gezinirken LGBT duyarı görmek istemiyorum.
Her 48 saatte bir, eşcinsel bireyin homofobi yüzünden şiddete maruz kaldığını veya öldürüldüğünü biliyor muydunuz? 2007'den beri 70 ülkede eşcinselliğin yasal cezası olduğunu biliyor muydunuz? Çoğu ülkede bir kişinin sadece lgbt bireyi olduğu için işe alınmadığını biliyor muydunuz? Kim bilir ne kadar lgbt bireyinin psikolojik baskılar yüzünden intihara veya çocukluk travmalarına mağruz kaldığını biliyor muydunuz? Lgbt bireylerinin büyük çoğunluğunun sırf dışlanmaması için yönelimlerini sır gibi sakladığını biliyor muydunuz?

Ne gibi bir fedakarlık yapabilirsiniz ki? Ayrıca o kadar eziklendiklerini düşünmüyorum. Saygı duymuyorum desek bile üstüme çıkmaya çalışıyorlar. Çocuklara gelince bu şekilde 10 kişiye daha yaysa o 10 kişiye daha neler olur? Annelerinden babalarından dayak mı yesinler? Sokak da ben " LGBT ÜYESİYİM!! BANA KARIŞAMAZSINIZ !!" diye mi bağırsınlar? Sonuçta çocuk yapar dimi? Diyince olmuyor değil oluyor. Aklına sokmuş oluyorlar.

Cevabı siyasete gidiyor. Şuan ki cumhurbaşkanımız bana göre dini kullanıyor. O yüzden hala yasak. Kaç sene boyunca ortaokul mezunu bir başkan değil de daha zihni açık bir başkan seçilseydi böyle olmazdı. Bu yazdıklarıma cevap vermeyin. Siyaset uzarsa konu 1 yıl sürer. " BENCE "
Bence siz hala LGBT'nin kötü bir şey olduğunu düşünüyorsunuz. Asıl sorun bu.
İyi günler konuyu takip eden herkese. Sabah olmuş.

Bence siz hala LGBT'nin kötü bir şey olduğunu düşünüyorsunuz. Asıl sorun bu.
İyi günler konuyu takip eden herkese. Sabah olmuş.
Kötü bir şey zaten. Fakat ne destekliyorum. Ne saygı duyuyorum ama bunlar ölsün de demiyorum.

Konuyu takip eden herkese günaydın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı