LGBT nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Modern adı LGBTİQ+ falandı. Hoşnut olmuyorum ama linç yemeye gerek yok.

Devamını okudunuz mu?
LGBT de popüler kültüre yenik düşmüş bir oluşum ve evet, eğer ki popüler kültürden dolayı böyleysen kötü bir şey. Eş cinselleri aşağıladığını göremiyorum şahsen, olayı farklı yerlere çekip gereksiz yargara koparmanın anlamı yok.

Siyahilerin beyazlardan daha ırkçı olduğunu bilmiyorsunuz sanırım.
Ah şu medya...

LGBT bir seçim değildir popüler kültüre yenik düşmüş de değil yıllardır olan bir şeydir. Eşcinselliğin aşalandığını görememiş olmanız homofobik bir insan olmanızdandır.

Lezbiyen, gey, biseksüel ve transeksüel bireylerden oluşan topluluk, ismini bu kelimelerin baş harfinden alıyor. Bana zararı olmayan her şeye saygı duyarım.

Sizi dışlayanlar beyni örümcek ağı ile dolu insanlardır. Gelişmeye kapalı saygının ne demek olduğunu bile bilmeyen insanlardır bunları takmıyosunuzdur umarım.
Annem babam bile homofobik olduğu için takmak zorunda kalıyorum. Tabii söylemedim, benim biseksüel olduğumu öğrenirlerse belki kızmazlar bilmiyorum.
En yakın hissettiğiniz kişilerin tepkilerini ölçebiliyorsanız anlatın bence, içinizde bir heyecan veya farklı bir endişe varsa falan iyi gelir anlatmanız. Bana da anlatabilirsiniz. :D
Üniversiteye girene kadar gizlemeyi düşünüyorum aslında, en yakınım bile olsa söylemeyeceğim.
Modern adı LGBTİQ+ falandı. Hoşnut olmuyorum ama linç yemeye gerek yok.
LGBTQIA+
Lezbiyen + gay + biseksüel + transseksüel + interseksüel + queer (anlamını bilmiyorum)

LGBT bir seçim değildir. Popüler kültüre yenik düşmüş de değil yıllardır olan bir şeydir. Eşcinselliğin aşalandığını görememiş olmanız homofobik bir insan olmanızdandır.

Maalesef popüler kültüre yenik düşmüş durumda şu an. Eşcinselliğini(gerçekten öyle mi bilinmez) kullanarak, bazı sosyal medyalar üzerinden para kazanan ve bu sayede ünlü olan çok insan var.

Eş cinsellik üzerinden protestoya kalkışıp, eşcinsellikle alakası olmayan hareketler sergileyen çok insan var.

Şu dünya üzerinde adam akıllı gerçekten eş cinsel olup -veyahut LGBT birey olup-, tek amacı mutlu yaşamak olan çok nadir insanlar var.

LGBT bir seçim değildir popüler kültüre yenik düşmüş de değil yıllardır olan bir şeydir. Eşcinselliğin aşalandığını görememiş olmanız homofobik bir insan olmanızdandır.
Homofobiklik bir hastalık değil mi? Sonuçta homofobiklik hastalık olarak tanımlanıyorsa hasta bir insanı "üf püf" diyerek iyileştiremezsin. Neticede hasta olmayı onlar seçmiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı