LGBT nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
LGBT'li olmayan homofobik mi oluyor yani :D? Komiksiniz cidden.
Hayda...LGBT'yi savunmayınca homofobik olduk.
Bırakın bırakın. Deli olursunuz yemin ediyorum. Tam bir ampül kokusu alıyorum bu cümlelerden artık.

Arkadaşın yaşı küçük, bir şeyleri kabul etme yeteneği yok henüz. Tartışmaya bile girmeyin, yoksa FETÖ'cü olursunuz.

Ben nerede öyle bir şey dedim? Ve beni doğduğum gibi kabul etmeyen insanla neden arkadaş olayım?
Bak güzel dostum benim, son bir kez söyleyeyim sen de son bir kez anlamaya çalış.

Bizim LGBT bireyleriyle alakalı nefretimiz yok. Sadece saygı duymuyoruz ve sevmiyoruz. Kendileriyle çok güzel arkadaş olabiliriz, dost olabiliriz. Bizim tek derdimiz, LGBT'ye saygı duymama hakkımızı kullanmamız.

LGBT bireylerinin dışında kimsenin hiçbir hakkı yokmuş gibi konuşuyorsunuz konu başından beri. Artık gülünç bi durum olmaya başladı.

Bırakın bırakın. Deli olursunuz yemin ediyorum. Tam bir ampul kokusu alıyorum bu cümlelerden artık.

Arkadaşın yaşı küçük, bir şeyleri kabul etme yeteneği yok henüz. Tartışmaya bile girmeyin, yoksa fetö'cü olursunuz.

Ben size iyi geceler dedim, sonra da nasıl isterseniz öyle olsun dedim, hala tatmin olamadınız hala konuşuyorsunuz...

Ben nerede öyle bir şey dedim? Ve beni doğduğum gibi kabul etmeyen insanla neden arkadaş olayım?

Bak senin LGBT'li olmanın ne benim ne de bu forumdaki hiç kimsenin umurunda değil. Ve sen bunu dile getirmek zorunda değilsin. İnsanlar senin LGBT'li olduğunu öğrenmek zorunda değil.

Artık şaka felan yaptığınızı düşünüyorum. Daha az önce böyle bir cümle kurdun.
1625795171663.png

Bu mesajda kime homofobik dedim ben? Neden üstünüze bu kadar alındınız? Tek dediğim şey arkadaşlık kriterimin homofobik olmaması, bu mesajda kimseye homofobik denilmedi. pek dikkatli okumuyorsunuz sanırım ya da kasıtlı yapıyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı