LGBT nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eki Görüntüle 1101258
Bu mesajda kime homofobik dedim ben? Neden üstünüze bu kadar alındınız? Tek dediğim şey arkadaşlık kriterimin homofobik olmaması, bu mesajda kimseye homofobik denilmedi. pek dikkatli okumuyorsunuz sanırım ya da kasıtlı yapıyorsunuz.
Hoşunuza gitmeyebilir gözünüzü kapatın başka yere bakın bu beni ilgilendirmez fakat saygı duymak zorundasınız.
Bu kadar "hoşnut" olmamanız homofobi belirtisi zaten. 2 tane normal insanın öpüşmesinde ne var bu kadar? Mutant falan yok karşınızda, sizin gibi 2 insan evladı var ve size de hiçbir zararı yok. Ve ne saçma bir benzetme o? Lütfen böyle hassas bir konuyu pattan açmayın çok istiyorsanız uyararak açın.3
Senin gibi homofobik bireyler tarafından dışlandıkları için olabilir mi acaba? Ve o veriler doğru olsa bile bu konuyla alakası yok, senin ya da başka bir hetero bireyin de yaşayabileceği olaylardan olabilir olsa bile. Ki zaten sandığınız kadar büyük bir etkisi yok bu konunun hayatımızda, insanız yani biz de, size mutant falan gibi gözüküyoruz sanırım.

Size bunlardan onlarcasını atabilirim şu an.

LGBT'yi savunmayan bütün insanlara yazdığınız cevaplar :D.

Vereceği cevap olmayınca, es geçiyor. Neye hangi saçmalığı söylemek istiyorsa, onu söylüyor :D. Komedi şu an sadece. Sayenizde homofobik değilsem bile şu an homofobik olmaya başlıyorum.

Sevgili okurlar, Allah Hz. Ademden sonra havva annemizi yaratmıştır. Eğer kadın erkek ilişkisi dışında bir şey olmasını dileseydi zaten yapardı. Kadın'ı erkeğe yaratmıştır. Doğum kudreti kadına verilmiştir. 2021 yılında bunu tartışmanız gayet traji komiktir. Herkes aynı düşünceye sahip olamaz. İslam dininde her şey açıklanmıştır. Dinde zorlama olmamakla birlikte, aykırı durumlarda günah olacağı söylenmiştir.

Sadece merak ettiğimden soruyorum, kimseye karşı tavrım yok. Neden özünüz gibi olmuyorsunuz, neden yapıyorsunuz? Neden yaratıldığınız şekildeki gibi yaşamıyorsunuz? Baskı görmenize bir nebze şaşırmamalı.

Konuya bak, sorulan soruyla çoğu cevabın alakası yok. LGBT bireyler; "lezbiyen, gey, biseksüel ve transgender" gibi toplumlardan oluşmaktadır.

O zaman homofobik cevaplar gelmişti onlara dedim, fakat o arkadaş kriteri sorusunda kimseye homofobik demedim, okumanız pek iyi değil sanırsam.
Benim okumam gayet iyi, sizin anlama kabiliyetiniz düşük. Yazdığınız bütün cevaplar savunmayan kişilere yazdığınız cevaplar.

Ben sevmediğimi söylemişim, homofobik olduğumu söylemişsiniz.

Arkadaşın birisi, öpüşme sahnelerinde rahatsız olduğunu söylemiş; saygı duymak zorundasın demişsiniz.

Sevmediğini söyleyen birisine "Bu kadar "hoşnut" olmamanız homofobi belirtisi zaten. 2 tane normal insanın öpüşmesinde ne var bu kadar? Mutant falan yok karşınızda, sizin gibi 2 insan evladı var ve size de hiçbir zararı yok. Ve ne saçma bir benzetme o? Lütfen böyle hassas bir konuyu pattan açmayın çok istiyorsanız uyararak açın." demişsiniz.

Siz emin misiniz bir şeyleri iyi anlayabildiğinize ? Savunmayan herkese homofobik dediğinizin farkında mısınız, psikolojik rahatsızlığınız mı var ?

Konuya bak, sorulan soruyla çoğu cevabın alakası yok. LGBT bireyler; "lezbiyen, gey, biseksüel ve transgender" gibi toplumlardan oluşmaktadır.

O zaman homofobik cevaplar gelmişti onlara dedim, fakat o arkadaş kriteri sorusunda kimseye homofobik demedim, okumanız pek iyi değil sanırsam.

O zaman gelen homofobik cevaplar hangileri? LGBT'yi sevmemek veya iğrenmek gibi mi?

Sevgili okurlar, Allah Hz. Ademden sonra havva annemizi yaratmıştır. Eğer kadın erkek ilişkisi dışında bir şey olmasını dileseydi zaten yapardı. Kadın'ı erkeğe yaratmıştır. Doğum kudreti kadına verilmiştir. 2021 yılında bunu tartışmanız gayet traji komiktir. Herkes aynı düşünceye sahip olamaz. İslam dininde her şey açıklanmıştır. Dinde zorlama olmamakla birlikte, aykırı durumlarda günah olacağı söylenmiştir.
Dünyadaki herkes Müslüman zaten 👍

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı