LGBT nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dinden bağımsız bir şey olduğunu önceden de belirttim.
İster müslüman olsun, ister olmasın; karşısındaki kişi kendisine herhangi bir şekilde rahatsızlık vermiyorsa karşı gelmeye hakkı yok.
Ben zaten olamazsın demedim. Olmamalısın. Onun yönelimi beni rahatsız etmez zaten bana doğru gelmediği sürece. Müslüman isen büyük günahı var. Bu yüzden olmamalısın diyorum. Bence şuan konuyu uzatıyorsunuz :(.

Dipnot geçmek istiyorum: Tamamıyla kendi fikrim katılın ya da katılmayın, bu toplumdaki bütün LGBT bireyleri vb. Tüm insanların sonuçta bir anne babası var. Onlar vesile oldular sizleri dünyaya getirmeye, ve yine anne babanızın sizlere veremediği Din'i anlatamadığı, öğretemediği değerler, bilgisizlik “dini” cahillik yüzünden böyle eğilimlere sahipler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dinden bağımsız bir şey olduğunu önceden de belirttim.
İster Müslüman olsun, ister olmasın; karşısındaki kişi kendisine herhangi bir şekilde rahatsızlık vermiyorsa karşı gelmeye hakkı yok.

Bana rahatsızlık veriyor. Ben televizyonu açtığımda LGBT yürüyüşü görmek istemiyorum. Ben internette dolaşırken veya sosyal medyada gezinirken LGBT duyarı görmek istemiyorum. Bunlar bana rahatsızlık veriyor. Onun dışında LGBT'li olanlarla bir sorunum yok LGBT'li olması beni ilgilendirmez sadece bunun özel bir şey gibi göstermesinler ve bundan bahsetmesinler yeter. Kimse bunları görmek zorunda değil.

Dipnot geçmek istiyorum: Tamamıyla kendi fikrim katılın ya da katılmayın, bu toplumdaki bütün LGBT bireyleri vb. Tüm insanların sonuçta bir anne babası var. Onlar vesile oldular sizleri dünyaya getirmeye, ve yine anne babanızın sizlere veremediği Din'i anlatamadığı, öğretemediği değerler, bilgisizlik “dini” cahillik yüzünden böyle eğilimlere sahipler.

Bilmem farkında mısınız ama doğuştan geliyor o yönelimler, tercihle olan bir şey değil yani.

Bana rahatsızlık veriyor. Ben televizyonu açtığımda LGBT yürüyüşü görmek istemiyorum. Ben internette dolaşırken veya sosyal medyada gezinirken LGBT duyarı görmek istemiyorum. Bunlar bana rahatsızlık veriyor. Onun dışında LGBT'li olanlarla bir sorunum yok LGBT'li olması beni ilgilendirmez sadece bunun özel bir şey gibi göstermesinler ve bundan bahsetmesinler yeter. Kimse bunları görmek zorunda değil.
Evet işte bende ilk yazdığım mesajda bunu söylemiştim. Sosyal platformlarda bunu paylaşıp diğer üyeler ile beraber istemeyenlere karşı gelip kendilerinin güçlü olduklarını düşünüyorlar. En büyük suçları küçük çocuklara bunları iyi bir şey gibi göstermeleri.

Şimdi bence şu konuda anlaşmalıyız. Örneğin eğer bir transeksüel kişi veya bir gay çift gördüğünüzde "Evet böyle insanlar var ve benim gibi her şeyi yapabilmekte özgürler, benim gibi değiller diye ayrımcılık haketmiyorlar. Onları sevmeyebilirim ama onlara kin beslemememeliyim, isteyen istediğini yaşayabilir ve bu beni bağlamaz." diyorsanız homofobik değilsinizdir (yani yapabileceğiniz en normal şeyi yapıp saygı duyuyorsunuzdur). Ha dersiniz ki "Ben böyle insanlardan nefret ediyorum, benim gibi normal olmadıkları için benimle aynı haklara sahip olamazlar!!" diyorsanız kötü haberi vermek zorunda olduğum için üzgünüm...

Bilmem farkında mısınız ama doğuştan geliyor o yönelimler, tercihle olan bir şey değil yani.
Evet doğuştan anneniz babanız müslüman ise sağ kulağınıza ezan. Sol kulağınıza kamet okunur. Sonra bebeğin babası "örnek" Arda'nın oğlu "sallama isim". Diyerek dinsel yöneliminizi sizin adınıza seçmiş bulunur.

Siz direkt olarak LGBT bireylerden rahatsızlık duyduğunuzı belirtiyorsunuz. Bunun doğru bir yanı olduğunu düşünmüyorum.

SJWler konusunda hak veriyorum ama.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı