LGS'ye 1 ay kala 430 puan alınabilir mi?

Arkadaşlar hemen konuya giriyorum. LGS'de 320-350 arası puan alıyorum. Fakat istediğim okul 430 puan son 1 ay kaldı nasıl bu puana ulaşabilirim? Netlerimi ortalama olarak yazıyorum. (bu ortalama net rakamlarından fazla yapamıyorum örneğin: 14 doğru Max 16 doğru mesela):

Türkçe 14 doğru 4 yanlış 2 boş.
İnkılap 8 doğru 2 yanlış.
Din 8 doğru 2 yanlış.
İngilizce 4 doğru 2 yanlış.
Matematik 4 doğru 2 yanlış.
Fen 16 doğru 4 yanlış.

Yardımcı olursanız sevinirim.
Neden olmasın ? Derslere asılırsan olur. Derslere asıl dedim. Kapat technopat sosyali ve git ders çalış.

430 için en az 10 net lazım 1 ayda çıkarabilmek imkansız gibi bir şey hevesinizi kırmak istemem ama hayvan gibi çalışsanız bile Max 6 net falan artar diye düşünüyorum.

1 ayda 12 net arttırmak için robot olmak lazım dostum.
1 ayda 9 net arttıran kuzenim şuanda İzmir Çiğli Fen Lisesinde. O bile 10 hedefliyordu ama dediğiniz gibi imkansız. Max 7 arttırabilir yüksek ihtimalle.

Arkadaşlar hemen konuya giriyorum. LGS'de 320-350 arası puan alıyorum. Fakat istediğim okul 430 puan son 1 ay kaldı nasıl bu puana ulaşabilirim? Netlerimi ortalama olarak yazıyorum. (bu ortalama net rakamlarından fazla yapamıyorum örneğin: 14 doğru Max 16 doğru mesela):

Din 8 doğru 2 yanlış.
Fen 16 doğru 4 yanlış.

Kanka dogru düzgün bir plan yaparsan yapabilirsin birde matematiksiz olmaz demişler fen ve Türkçe iyi yaparsan birde matematiği bi 8 9 net yaparsan çok rahat alırsın

Din 8 doğru 2 yanlış.
Fen 16 doğru 4 yanlış.

sıkı çalışmayla alırsın

Yeni konular

Geri
Yukarı