LGS'ye çalışılmaya başlanırsa iyi puan alınabilir mi?

Kral rakibiz :D Benim matematik şuan 13-14 civarında. Zaten birinci dçnem olacağız. Günlük disiplinli şekilde sayısal yap, yapamadığın soruları çözümle beraber tekrar yap. Disiplinli olarak. Sözelide es geçme. Rahat yaparsın.
Sadece birinci dönem konuları mı var sınavda? Eğer öyle ise kesinlikle derslere asılmanızı tavsiye ederim. Sizi çalışmak için zorlayacak bir öğretmek çok faydalı olur. Ödev vermesi ve verdiği ödevi takip etmesi gerekiyor.

Sadece birinci dönem konuları mı var sınavda? Eğer öyle ise kesinlikle derslere asılmanızı tavsiye ederim. Sizi çalışmak için zorlayacak bir öğretmek çok faydalı olur. Ödev vermesi ve verdiği ödevi takip etmesi gerekiyor.
Evet sadece 1.dönem çıkacak LGS ve YKS'de.

Ve ek olarak dershaneye gidiyorum. Hafta sonları kütüphaneye gitmeye başladım.

Evet sadece 1.dönem çıkacak LGS ve YKS'de.

Ve ek olarak dershaneye gidiyorum. Hafta sonları kütüphaneye gitmeye başladım.
Dershanedeki öğretmenlerinden ödevlendirme iste bence. Disiplinli çalışamıyorsan çok yararı olur. Kütüphaneye gidip ders çalışmak da evde çalışmaktan daha verimli olur bence.

Kardeşim şuan sen burada bile vakit kaybetmemelisin. Sınava çok az bir süre kalmış bu soruyu kendine 6 ay önce sorman gerekiyordu ama 4 ayda da az çok toparlarsın sıkı tutman lazım. Kesinlikle kendine bir çizelge oluştur o doğrultuda git matematiğin üzerine düş.

Başlıktaki gibi. Şimdi çalışsam nitekli liseye gidebilir miyim?

En son oldugum denemedeki netlerim:
Türkçe 14D 3Y 3b.
İnkılap 8D 2y.
Din 7D 3y.
İngilizce 6D 4y.
Fen 7D 7y.oru
Matematik 1D 19b.

Zaten, İstanbul Sultangazi'de yaşıyorum. Çevremde pek iyi bir okul yok gibi.
dostum bende hazırlanıyorum lgsye ben matematikten max 10 net cıkarabiliyiroum daha fazla olmuyor buyuzden fen ve türkceye agırlık verdim onları 17-18 yapmaya calısıyorum tavsiyem matematiği cok yapamıyorsan bile 7-8 yap biraz calıs feni türkceyi ve ara dersleri düzelt 380-390 puan alırsın en azından kötü bir liseye gitmessin

Hocam dönem başı sizinle aynı düşünceye sahiptim, Hatta korkudan yeni nesil matematik kitabı almıyordum. Ben matematiğe bayıldığım için problem yaşamadım ama en azından 80 gün sabretmeniz gerek.
Matematik ile Fen'den hangi kitap yayınını kullanıyorsun veya önerirsin?

Matematik ile Fen'den hangi kitap yayınını kullanıyorsun veya önerirsin?
Kral deneme için Ankara Yayıncılık, Pruva, Hız yayınları tavsiyemdir. MEB'in verdiği kitaptan sayısal soruları çözebilirsiniz.
- Mozaik Test Kitabı
- All Star Matematik
- 365 Matematik
- Hız Yayınları Matematik
- Ankara Yayıncılık Denemeleri
- Pruva Test kitabı ve denemeleri
- Hız Denemeleri
bendeki kaynaklar bunlar. En iyi olanları seçtim.

Kral deneme için Ankara Yayıncılık, Pruva, Hız yayınları tavsiyemdir. MEB'in verdiği kitaptan sayısal soruları çözebilirsiniz.
- Mozaik Test Kitabı
- All Star Matematik
- 365 Matematik
- Hız Yayınları Matematik
- Ankara Yayıncılık Denemeleri
- Pruva Test kitabı ve denemeleri
- Hız Denemeleri
bendeki kaynaklar bunlar. En iyi olanları seçtim.
Ben bu kitapları kaliteli buldum. Bazıları size kötü gelebilir ama Hız soru tutturmuşluğu var diye biliyorum özellikle.

Geri
Yukarı