LGS'ye çalışmaya başlanırsa 350 puan alınabilir mi?

Lauvrais

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Simdiye kadar bir LGS ogrencisi gibi calismadim ancak butun konulara hakimim. Testte cozdum ama yeteri kadar degil. Simdiden calismaya baslasam sizce 350 puanlarda alabilir miyim?

Kardeş ben hiç çalışmadan 333 aldım hasta halimle. Sen şimdiden çalışmaya başlarsan 410 420leri bile zorlarsın belki. Sıkı çalışmaya devam et sınava kadar başarırsın illa.

Arkadaşlar selam. Simdiye kadar bir LGS ogrencisi gibi calismadim ancak butun konulara hakimim. Testte cozdum ama yeteri kadar degil. Simdiden calismaya baslasam sizce 350 puanlarda alabilir miyim?

Hiç çalışmadan 345 aldım, sorular genelde okuduğunu anlama. Çalışırsan çok rahat bir şekilde istediğin puanı alabilirsin bence.

350'leri geç 400'leri bile görebilirsin.
Ben daha dün deneme sınavına girdim. Türkçeyi genellikle okuduğunu anlama soruyorlar. Fen de ise biraz konu bilgin olması gerek. Matematikte ise 13 gibi bir şeyler yaparsan çok iyi olur. Türkçe ve feni yüksek yaparsan matematikte 13 14 bandı yaparsan rahatlıkla 400'leri görürsün. Sadece sözel dersleri yaparsan dediğin rakamları zaten ulaşacaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı