LGS'ye çalışılmaya başlanırsa iyi puan alınabilir mi?

Kral deneme için Ankara Yayıncılık, Pruva, Hız yayınları tavsiyemdir. MEB'in verdiği kitaptan sayısal soruları çözebilirsiniz.
- Mozaik Test Kitabı
- All Star Matematik
- 365 Matematik
- Hız Yayınları Matematik
- Ankara Yayıncılık Denemeleri
- Pruva Test kitabı ve denemeleri
- Hız Denemeleri
Bendeki kaynaklar bunlar. En iyi olanları seçtim.

Teşekkür ederim.

Koçum sizleri görünce çok üzülüyorum ya bak zaten 1. dönem çıkıyor muş tabiri caizse eşek gibi çalış lütfen sonrasında hayatının en güzel yazını yaşa.

Başlıktaki gibi. Şimdi çalışsam nitekli liseye gidebilir miyim?

En son oldugum denemedeki netlerim:
Türkçe 14D 3Y 3b.
İnkılap 8D 2y.
Din 7D 3y.
İngilizce 6D 4y.
Fen 7D 7y.
Matematik 1D 19b.

Zaten, İstanbul Sultangazi'de yaşıyorum. Çevremde pek iyi bir okul yok gibi.

Kanka inkılap, ingilizceyi ve dini bunları full yap matematik yapamıyorsan bırak fen ve Türkçe odaklan.

Sana önerim şu düşük alsanda hiç üzülme lisede gerçekten hiçbir anlamı kalmıyor matematik dışında öğrendiğin her şeyi unutmuş gibi oluyorsun zaten, önerim sadece matematik çalış hem LGS için hem de lise için güzel hazırlık olur

Kral deneme için Ankara yayıncılık, pruva, hız yayınları tavsiyemdir. MEB'in verdiği kitaptan sayısal soruları çözebilirsiniz.
- Mozaik test kitabı.
- All star matematik.
- 365 matematik.
- Hız yayınları matematik.
- Ankara yayıncılık denemeleri.
- Pruva test kitabı ve denemeleri.
- Hız denemeleri.
Bendeki kaynaklar bunlar. En iyi olanları seçtim.

Ben bu kitapları kaliteli buldum. Bazıları size kötü gelebilir ama hız soru tutturmuşluğu var diye biliyorum özellikle.

Bu kitaplar mat 19 boş bırakan birisi için çok ağır kitaplar, bunun yerine don't panic önerebilirim. Newton yayınlarınin kolay beceri temelli kitabıdır. Kendim kolay olduğundan almadım fakat cevremde matematikte sorun yaşayanlara hocalar bunu önermişti.

Bu kitaplar mat 19 boş bırakan birisi için çok ağır kitaplar, bunun yerine don't panic önerebilirim. Newton yayınlarınin kolay beceri temelli kitabıdır. Kendim kolay olduğundan almadım fakat cevremde matematikte sorun yaşayanlara hocalar bunu önermişti.
Muba yayınları almayı düşünüyorum alayım mı?

Ha, fazla kitap önermişim. Başlangıç olarak Karekök alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı