Linux bir cennet!

Haklısın geliyor linux'a destek ama yine çökecek yine çökecek. Windows ile kafa kafalar ama windows ta çöküyor.
Pc alıp linux kurup para varsa oyunu konsoldan extra optimizasyonlu oynamak.
Yine çökecek değil işte. Onu anlatıyorum. Warframe çökmüyor mesela bende. Saatlerce oynadım. Arkadaşım 2060 Super r7 3700x'lü sistemde donmalar ve ciddi FPS dropları yaşarken ben su gibi oynadım oyunu. Tek farkı benim ekran kartım daha iyi. İşlemcim onunkinin bir tık altı. Linux her daim çöküyor değil. Uğraşırım ben diyorsan, bazen çok, bazen az uğraşla düzeliyor.

Merhaba, dün Linux serüvenime başladım ilk olarak Linux Mint Xfce denedim ama bana çok sade geldi bugün Peppermint OS dağıtımına geçtim ve Windows'tan kat ve kat daha iyi olduğunu anladım işte sebepleri.
1. Lisans satın almak zorunda değilsiniz.
2. Açık kaynak kodlu.
3. Kolay kolay virüs girmiyor.
4. İstediğiniz gibi kişileştirebilir ve kendiniz için uygun hale getirebilirsiniz.
5. Windows gibi RAM sömürmüyor.
6. Bir sürü dağıtım var.

Eki Görüntüle 1922993

Hepinizi Linux'a davet ediyorum!

Ölümüne reis
Öhm öhm ölümüne Windows.

Yine çökecek değil işte. Onu anlatıyorum. Warframe çökmüyor mesela bende. Saatlerce oynadım. Arkadaşım 2060 Super r7 3700x'lü sistemde donmalar ve ciddi FPS dropları yaşarken ben su gibi oynadım oyunu. Tek farkı benim ekran kartım daha iyi. İşlemcim onunkinin bir tık altı. Linux her daim çöküyor değil. Uğraşırım ben diyorsan, bazen çok, bazen az uğraşla düzeliyor.
Bu arada oyun dosyaları nasıl. proton exe yi linuxta açacak hale mi getiriyor? dll sistemimi var?

1693344692815.png

Bir tık sömürüyor gibi ha?

Geri
Yukarı