LoL gerçekten takımım kötü

Böyle düşünmeniz kötü adam bronzda mesela bir gün gidin bronzda dereceli girin adam adc Yasuo alsın, top Yasuo alsın, mid salmadın diye ailene küfür etsin feedlesin sonra gelip bu metni tekrar yazın. Ben bronzdan mid ve Support oynayarak çıktım.

Yanlış. Bronz elodan 2 tane hesap çıkardım ve hiç kimse mid salmadığım için anama sövmedi. Herkes oyuna kazanmak için giriyor zaten neden sövsün ki? Bronzdan çıkamıyorsa konu sahibinin oyun bilgisizliğindendir. Şu anda plat-elmas liginde olan herkes zamanında bronzdu. Onlar nasıl çıktı peki? Takımım kötü demek tamamen bahanedir? Oyun bilgisi ve mekanikler yetince her lig rahatlıkla çıkılıyor. Konu sahibine önerim oyunu öğrenmek için lynxçerezlol kanalının analizlerini izleyebilir. Tek çift yerine esnekte lig kasabilir. Çünkü esnekte gümüş oyuncular oyununa geleceği için onların oynayışına alışır ve çıkar.

Aga gel beraber oynayalım anlatmandan kendimi gördüm ekle BonezSamet.
Aga gel beraber oynayalım anlatmandan kendimi gördüm ekle BonezSamet

Şimdi öncelikle şunu söyleyeyim çok iyi bir oyuncu değilim ama çok kötü de değilim. Sıkıntım şu. Ben bronz 1'im ve top Vayne oynuyorum. Ben maçta çok iyi oynuyorum ama bot yeniliyor. Kaybediyoruz. Veya mid LAN'e yeniliyor. Bazen benim de kötü oynadığım zamanlar oluyor ona sözüm yok. Ben kassam bile laneler kaybedince ne yapmam lazım?

Bronz 1 olup takımım kötü diyen biri konu bile açmamalı.

Aga oda değil buranın amacı oyun için ağlamak değul teknoloji olarak yardım almak yeni kurallar getirilmeli çok boş konular var biri nasıl LoL silerim diye konu açmış.

Aga oda değil buranın amacı oyun için ağlamak değul teknoloji olarak yardım almak yeni kurallar getirilmeli çok boş konular var biri nasıl LoL silerim diye konu açmış.
Hocam sabah gördüğüm konu 6 aydır gördüğüm en saçma konuydu burnunu karıştıran insanlar iğrenç midir? Tarzı birşeydi bence direk o kişi ban yemeli konuya bak.
Yanlış. Bronz elodan 2 tane hesap çıkardım ve hiç kimse mid salmadığım için anama sövmedi. Herkes oyuna kazanmak için giriyor zaten neden sövsün ki? Bronzdan çıkamıyorsa konu sahibinin oyun bilgisizliğindendir. Şu anda plat-elmas liginde olan herkes zamanında bronzdu. Onlar nasıl çıktı peki? Takımım kötü demek tamamen bahanedir? Oyun bilgisi ve mekanikler yetince her lig rahatlıkla çıkılıyor. Konu sahibine önerim oyunu öğrenmek için lynxçerezlol kanalının analizlerini izleyebilir. Tek çift yerine esnekte lig kasabilir. Çünkü esnekte gümüş oyuncular oyununa geleceği için onların oynayışına alışır ve çıkar.
Valla hocam ben az denk gelmedim o tiplere ama genel olarak bronz 4 ya da 3'te oluyorlar sonrasındaki kişiler biraz daha zeki olanlar oluyor demir elo zaten 5v1 dalıp haritanın öbür ucundaki adama küfür elosu.
Çok da kötü değilim falan yazmışsın ya emin ol kötüsün bronzdan yalnız cikamiyorsan.
Ben 2 sezon çıkamadım o kadar kötü oynuyordum ki kazanınca artık 10lp falan veriyordu. Demir 3'e kadar düştüm bir ara sonra 6 ay ara verdim. Kafamdan LoL'e ait neredeyse herşeyi sildim bir gün tekrar başladım hesap satın alıp unranked şuan p2 de oynuyorum. Cidden ara vermek iyi geliyor bana baktım arka arkaya 1w 4l falan gibi kötü olursa(artık olmuyor zaten böyle bir istatistik) 1 hafta ara veriyordum ve faydası oluyordu.

En iyisi oyunu bırak. Oyunda çok toxic, terbiyesiz, görmediği insanların annelerine bile laf edebiliyorlar. Bir sürümoyun oynadım Online. Diyelim ki Tom Clancy's Rainbow Six: Siege aslında onda da var küfür ama az yani. LoL'ün kitlesi gerçekten rezalet. Ben 1-1.5 yıldan beri oynamıyorum zaten.
Oyna ama sana önerim all mute yap. Başın ağrımasın derim.

Sadece teknoloji değil her konuda yardım alınabilir ama evet bir yönden haklısın senin oynayışını değiştiremeyiz. Önerim YouTube da videolar izle.

LoL şu an oynamaya vakit ayırmaya deyecek bir oyun değil S6 da bitti o oyun kökten salın bence. En azından ben öyle yaptım mutluyum.

Top Lane'de Vayne oynuyorsun demek.
Neden milletin oyununu mahvediyorsun.
Neden düzgün bir şampiyon almak yerine Vayne alıyorsun üst koridorda.
Vayne oynayan adama yardımcı olmayın bence.

Yani yapılabilecek en kötü eleştiri olsa gerek. Her Hero'nun karşısına da Vayne alınmaz tamam da karşına tank gelince keyfince oynarsın.

Tek başına rahat rahat koridor ittirebileceğin bir şampiyon al. Try gibi, Darius gibi Ornn gibi. Hele Ornn çok güçlüydü. Ben bile bak düşün ben bile 10-2-3 gittim o çarla.

Geri
Yukarı