LoL Jungler rolü için tavsiye

• Konuyu başlatan Juke
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 3B

Juke

Kilopat
Uzun süre ADC ve Support oynadım ama şu an Silver elodayım daha önce Gold ve Plat arası gidip geliyordum. Uzun süre ara verdim westte tekrar başladım. Jungle rolünü benimsedim ama tüyolara ihtiyacım var. NightBlue & Theokoles gibi yayıncıları izliyorum öğrenmek için. Lee Sin'de iyiyimdir ayıptır söylemesi :)

Bana önerebileceğiniz tavsiyeler var mı? Genelde agresif oynamayı seven birisiyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben support olarak Zilean alıyorum, jungle Rengar alıyor. Sürekli "e"yeteneğim ile onu hızlandırıyorum öleceği zaman ulti basıyorum. Kasılınca durdurulamaz oluyor.

Düşük eloda 1v9 için sürekli hasar + hızlı kule alabilen şampiyonları oynayabilirsin. Örnek Master Yi, Kha zix, Jax, Kindred. He diğerleriyle de taşırsın o ayrı fakat 1v5 atma olasılığı bu herolarda daha fazla.

Uzun süre ADC ve Support oynadım ama şu an Silver elodayım daha önce Gold ve Plat arası gidip geliyordum. Uzun süre ara verdim westte tekrar başladım. Jungle rolünü benimsedim ama tüyolara ihtiyacım var. NightBlue & Theokoles gibi yayıncıları izliyorum öğrenmek için. Lee Sin'de iyiyimdir ayıptır söylemesi :)

Bana önerebileceğiniz tavsiyeler var mı? Genelde agresif oynamayı seven birisiyim.
West de oynuyoranız eklermisiniz?
Sup ve tank oynuyorum gold-silver arası gidip geliyorum hep.
Tavsiye edeceğim jungler heroları ise: J4-Lee-Kha-Jax-elise.
Bunlar ile oynayarak rahat küme çıkarsınız tavsiyem en çok top-mid gank gitmeniz çünkü bota her gidildiğinde bir sorun çıkıyor:p.
Benim şansımıdır bilmem ezreal ve trist gelen her maçı kaybederim karşıya gelince de kendi takımıma gelince de.
BF JATDAV-BF SUFLE daha da var:p.

West de oynuyoranız eklermisiniz?
Sup ve tank oynuyorum gold-silver arası gidip geliyorum hep.
Tavsiye edeceğim jungler heroları ise: J4-Lee-Kha-Jax-elise.
Bunlar ile oynayarak rahat küme çıkarsınız tavsiyem en çok top-mid gank gitmeniz çünkü bota her gidildiğinde bir sorun çıkıyor:p.
Benim şansımıdır bilmem ezreal ve trist gelen her maçı kaybederim karşıya gelince de kendi takımıma gelince de.
BF JATDAV-BF SUFLE daha da var:p.

Westte yeni başladım 10. seviye falan ama TR de Ranked atabildiğim Silver 2 bir hesabım var :) Eklerim sizi oyun içi adınız nedir ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı