LoL nasıl bırakılır?

LoL öyle kolay kolay bırakılmaz. Unutulmaz da.
Ancak oyundan soğursun. Çok değişik küfürler yiyerek, tilt olarak oyundan soğursun zamanla. Sonra da azalta azalta bırakırsın. Eskiden haftada en az 20 el atardım, şimdi en fazla 5 el atıyorum.

s.jpg

Daha quick play oyunlara alışırsan moba, rpg gibi zamanı katleden, binlerce saat oynasan bile bir yere varamadığın oyunlardan vazgeçersin.

Eskiden adam akıllı bir yaşamım vardı. PUBG oynardım Witcher oynardım. Sıkıldığımda kalkardım. Akrabalarla sohbet eder bir şekilde takılırdım. Artık hafta sonu eve geliyorum yat kalk LoL. Azaltmayı denesem iradem biraz zayıftır. Spor yapmayı pek sevmem. Bıraksam PC'de yine vakit geçiririm ama şu online illetine pek bulaşmadıgım sürece sorun yok. Şu an olduğum gibi bazen aklım başıma geliyor ama 2 gün sonra bir daha oynuyorum. Sizden kendimi şartlandıracak sözler istiyorum lütfen bırakmanı sağlayın. Bırakırsam size minnettar olurum. Lütfen çarının adını ve şifresini yaz gibi saçma şeyler söylemeyiniz.
Dostum ben de bir arkadaşım yardımıyla 2009-2010 senelerinde Wolfteam'e başlamıştım. Hayatımda ki bir çok pişmanlığımın asıl sebebidir. Şu an çok şükür kurtuldum ama bazen o mermi sesi bile beni tetikliyor. Ben zamanla sıkılarak bıraktım, çünkü fark ediyorsun ki ne kadar iyi olursan ol hep aynı yerde dönüyor oyun. Sana tavsiyem, başka bir oyunla kurtulmandır. Aynı anda bir kaç diziyi takip edersen sonunda birisini unutursun doğal olarak. Örnek olarak DC Universe Online oynayabilirsin. Türkiye'de oynayan var ama çok yaygın değil maalesef. Orta-ileri düzey İngilizce isteyen bir oyundur, ama başlamayı düşünürsen seve seve rehberlik ederim. Türk klanlarına girerek çok farklı insanla tanışabilirsin. Klasik Online-Türk oyuncuları gibi değillerdir. Nezih, küfürsüz, bir şekilde konuşabilirsin. Hatta İngilizce'ni bile geliştirebilirsin Dünya'nın dört-bir yanında ki insanlarla.

Geri
Yukarı