LoL nasıl bırakılır?

Hayatımın en kötü dönemleri LoL oynadığım zamanlardı. Aslında iyi kötü hatta bayağı eğleniyorduk. Başta kötü dememin nedeni herkes terasta oturuyor yemek yiyor konuşuyorlar sen LoL oynuyorsun ve bir zaman sonra bağımlı olduğun aklına geliyor ama yine de bırakamıyosun. Derslerin kötülüyor ama bende dersler kötülemedi ama belim hep tutuktu daha sonra para yatırmaya başladım ve boşa para ve vakit hgarcadığımı anladım. Yine nafile idi. Daha sonra başka oyunlara yöneldim ama yine de bırakamadım şu illet oyunu. Daha sonra mainlediğim çarları satmaya başladım. Daha sonra oyunu sildim. 2 kere yaptım ama sonra tekrar indirdim. En sonunda LoL'ü tekrar sildim gittim dışarıda arkadaşlarımla buluştum yemek yemeye gittim. İşe girdim 1 ay kadar sonra otomatik olarak LoL'den soğudum ve hayatımda daha mutlu olmaya başladım ve gitgide LoL'ü unutmuş oldum. Ekran kartı yerinden 660 RTX'i seçtim FPS düşürdüm. Zaten tüm arkadaşlarım oyunu bırakmıştı ben de bıraktım şu an daha rahatım ama oyunu bıraktığıma bir tık pişmanım. O da bazı arkadaşlarımı ve sevgilimi kaybetmeme neden oldu. Sanırım hepsi onlara küstüm sanıyor. Neyse işte LoL'ü bırakalı 1sene olacak şu an çok daha pozitif im ama yine PC başındayım bu sefer pandemiden dolayı.

Eskiden adam akıllı bir yaşamım vardı. PUBG oynardım Witcher oynardım. Sıkıldığımda kalkardım. Akrabalarla sohbet eder bir şekilde takılırdım. Artık hafta sonu eve geliyorum yat kalk LoL. Azaltmayı denesem iradem biraz zayıftır. Spor yapmayı pek sevmem. Bıraksam PC'de yine vakit geçiririm ama şu online illetine pek bulaşmadıgım sürece sorun yok. Şu an olduğum gibi bazen aklım başıma geliyor ama 2 gün sonra bir daha oynuyorum. Sizden kendimi şartlandıracak sözler istiyorum lütfen bırakmanı sağlayın. Bırakırsam size minnettar olurum. Lütfen çarının adını ve şifresini yaz gibi saçma şeyler söylemeyiniz.
oyunu arada sırada sil ben sildim sonra 1 ay sonra yine indirdim ama 1 ay sonra işte ondan sonra yine sildim yine indirdim geçen indirdin 2 el attım sildim yani azaltmaya çalış ve sürece güven oyunu ara ara sil

Yeni konular

Geri
Yukarı