LoL skin hala ban sebebi mi?

Yvaina

Centipat
Daha fazla  
2 yıl önce LoL skini hesabım yüksek seviyelerde olmadığı için kurup kafama göre oynuyordum rank kasma derdim yoktu. Fakat şu an seviyem yüksek ve rank kasıyorum bundan dolayı endişelendim biraz.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 yıl önce LoL skini hesabım yüksek seviyelerde olmadığı için kurup kafama göre oynuyordum rank kasma derdim yoktu. Fakat şu an seviyem yüksek ve rank kasıyorum bundan dolayı endişelendim biraz.
Genel olarak Riot'un bizzat kendi belirttikleriyle cevap veriyorum:

Riot'un Yaklaşımı

• Oyna düğmesine tıkladığın andan oyunun sona erdiği ana dek hiçbir üçüncü taraf yazılım oyun içi deneyimine doğrudan müdahale etmemeli.

• Riot tarafından üretilmiş görsel içeriklerin bedelsiz kullanılmasını sağlayan (kostüm hilesi gibi) yazılımlara karşı yaptırımda bulunma hakkını saklı tutuyoruz.
Geçmişte yasaklanan kişiler çok fazla, tamamen şans işi. Kullanmak yasaktır diye belirtiyor Riot Games.

Yasak ve ban sebebi ancak LoL'de Vanguard vesaire olmadığından skin changer oyun içerisinde inject olduğu için ve Riot ban atarken rapor sistemini dikkate aldığı için durduk yere ban yeme riskiniz çok düşük. Her ne zaman ki Vanguard LoL'e gelirse işte o zaman rapor yemeseniz bile ban yersiniz. Şu anki durumda özel oyunlarda vesaire script açıp kullananlar aradan aylar geçse bile ban yemiyor (normal oyunda açınca genelde hile reportlandığı için incelemeye düşüyor).

Geri
Yukarı