Masaüstü mü laptop mı alınmalı?

Ekran kartıyla işlemcinin etkisi kadar olacak mı dediğin yükseltmelerin.

Siz Lenovo Ideapad Gaming 3'den memnun musunuz?

Bunların oyun performansına pek etkisi olmuyor. (Yükleme süreleri dışında.)

Memnunum hocam.

Şehir dışı + Üniversite ortamı için sağlamından Laptop al.
Zaten ileride pek vakit bulamayacaksın, çoğunlukla iş için kullanırsın.
Şu an yaşın gereği "vakit bulunca oyun oynarım" heyecanıyla almayı planlıyorsun ama cidden yaşın ilerleyince oyun oynayasın gelmeyecek.

Not: Baban haklı...
Eskiden 8 saat hiç kalkmadan oynardım şimdi en baba oyunu aralıksız en fazla 1 saat oynuyorum. Sonra 1 saat ara veriyorum tekrar oynuyorum. Öyle öyle bitirdim oyunları.

Eskiden 8 saat hiç kalkmadan oynardım şimdi en baba oyunu aralıksız en fazla 1 saat oynuyorum. Sonra 1 saat ara veriyorum tekrar oynuyorum. Öyle öyle bitirdim oyunları.
He, ben de öyleyim.
Üniversiteye başladığın zaman da lazım olacak bilgisayar, bunu göz önünde bulundur.

Konservatuarda pek işe yarayacağını sanmıyorum ama babam sıkılırsan orda da oynarsın bilgisayarınla diyor.
Güzel kardeşim üniversiteye çıktığın zaman -haliyle farklı şehire de geçebilirsin- sadece üniversitede kullanacaksın diye bir mantık yok burada. Önüne farklı bir seçim yolu da çıkabilir, işin dolayısıyla da kullanabilirsin. Eğer haftanın 3-5 gününü evinde geçirmeyeceksen, sadece oyun oynamıyorsan, yayıncı değilsen masaüstü almanın ne mantığı var?

Güzel kardeşim üniversiteye çıktığın zaman -haliyle farklı şehire de geçebilirsin- sadece üniversitede kullanacaksın diye bir mantık yok burada. Önüne farklı bir seçim yolu da çıkabilir, işin dolayısıyla da kullanabilirsin. Eğer haftanın 3-5 gününü evinde geçirmeyeceksen, sadece oyun oynamıyorsan, yayıncı değilsen masaüstü almanın ne mantığı var?
Evet haklısınız.

Geri
Yukarı