Mastürbasyon nasıl doğru yapılır?

Planet90

Picopat
Mastürbasyon yaparken atıyorum 10. dakikada falan boşalma hissi geliyor. Eğer durup kısa bir süre dinlenmezsem boşalıyorum.

Bu yüzden böyle durumlarda kısa kısa dinlenip süreyi boş zamanlarımda 30 dk, 1 saate çıkarıyorum.

Bu şekilde durum doğru mu? Peki bir cinsel ilişkiye girseydim böyle anlarda yine dinlenerek boşalma hissinin geçmesini mi bekleyecektim? (Bir ilişkim olmadı.)

Neden 30 dakika veya 1 saat yapmak istiyorsun ki? Tamamen acı verici. Özellikle cinsel ilişkiye gireceğin zaman 30 dakika yapıyor olman veya 1 saat yapıyor olman ne karşı tarafa ne de sana mutluluk sağlar.

Cinsel ilişki sırasında dinlenerek boşalma hissini geciktirmen veya geciktirmek istiyorum demen karşı tarafı hem soğutur hem de sıkılır, tamamen senden uzaklaştıracağını düşünüyorum. O yüzden keyif almaya bak.

Aydın Psikoloji adında YouTube kanalı mevcut göz atabilirsin.

Cinsel ilişki sırasında tempoyu azaltmak ya da partnerin durumuna göre boşaldıktan sonra da bir süre devam edilebilir. Partnerin hali hazırda orgazm olduysa sal gitsin zaten.

Mastürbasyonda şuna dikkat etmeni öneririm buradaki yazılan faydalı olacaktır.

Teşekkürler beyler inceleyeceğim dediklerinizi.

Mastürbasyonda süreyi uzatmaktaki amacım bir gün evlenebilirsem ilişkinin daha uzun olmasını amaçlamaktı. Yaş da az değil ama evlenemedim. Sertleşme sorunu hiç yok ama evlenebilirsem erken boşalmak istemiyorum.

Teşekkürler beyler inceleyeceğim dediklerinizi.

Mastürbasyonda süreyi uzatmaktaki amacım bir gün evlenebilirsem ilişkinin daha uzun olmasını amaçlamaktı. Yaş da az değil ama evlenemedim. Sertleşme sorunu hiç yok ama evlenebilirsem erken boşalmak istemiyorum.
Sıklığı ayarlarsanız o zaman, süre sorun olmayacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı