Mekik çekemiyorum

Örneğin sadece 15 tane yapıyordum onda da çok zorlanıyordum yapa yapa 20 yapmaya başladım şimdi 25 yapıyorum.

İlkten dizlerin üstünde şınav çek normal şınava göre daha kolay 1 hafta öyle yap sonra normal olarak başlayabilirsin.
Anladım da, ben niye böyle oldum. Önceden mekik baya basit falan diyordum şimdi çekerken zorlanıyorum.
Karnına darbe yedin mi?
Bir anda gücün gitti ise doktora git.
Ama uzun süre spor yapmadıysan daha sonra yeniden başladıysan normaldir.
Ben zaten hiç spor yapmayan biriyim. Okulda beden dersinde kontrolden kontrole mekik çekiyordum. O da en az 30 oluyordu fakat şimdi en fazla 8 oluyor. Neden böyle oldum ya, arkadaşlar epey dalga geçti.

4 biraz az doktora görün bence.
Hemen yere kapaklanıyorum, çekerken titremeye başlıyorum. Önceden 10a kadar rahat çekerdim. (DÜZENLİ SPOR YAPMIYORUM.)

Sağlık önemli ufak sorun bile olsa tehlikeli doktora görün.
Giderim belki.

Sağlık önemli ufak sorun bile olsa tehlikeli doktora görün.
Giderim belki.

Ayrıntılı şekilde anlat forumda beslenmen nasıl, sporu ne kadar süre bıraktın, birden mi oldu sağlık şansa bırakılmaz.
Ne alakası var?
Arkadaşın göğüs, arka kol kasları zayıf olduğundan çekememesi normal.

Ben hiç spor yapmayan bir şişkoyum demin 15 çektim 4'te titremesi normal mi sence? Ben doktor değilim 😀

Ayrıntılı şekilde anlat forumda beslenmen nasıl, sporu ne kadar süre bıraktın, birden mi oldu sağlık şansa bırakılmaz.
Benim bir spor geçmişim olmadı arada kendim yapardım fakat artık yapmıyorum. Yapmayalı 1 sene olmuştur. Beslenmem biraz abur cubur fakat genelde ev yemeği fakat her gün mutlaka bir abur cubur gidiyor..

Yeni konular

Geri
Yukarı