Metrobüste Kadını Taciz Eden Ahlaksız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamam peki ben anlamayacak kadar sorunluyum sizin tabirinize göre. Siz söyleyin o zaman böylesi insanların yaşamaya hakkı var mı? Cezası nedir sizin görüşünüze göre? (Ha bu arada başka insanların avukatlığını yapmak ne derece güzel acaba?)

Sizin Azrail (as) meleğini görmüşlüğünüz var mı?

Kardeş 623 yıl hüküm sürmüş Osmanlı Devleti'nde sadece 6 kez zina vakası, 15 kez hırsızlık vakası olmuş biliyor musunuz? Peki bu düşük suç oranı neyin sayesinde olmuş? Şeriat.
Gidin şeriatla yönetilen ülkede yaşayın. Bunun çözümü şeriat değil, sizin gibi cahillerin okuması, nefsine hakim olmasıdır!

Tamam peki ben anlamayacak kadar sorunluyum sizin tabirinize göre. Siz söyleyin o zaman böylesi insanların yaşamaya hakkı var mı? Cezası nedir sizin görüşünüze göre? (Ha bu arada başka insanların avukatlığını yapmak ne derece güzel acaba?)
Bence ölüm adamın kurtuluşu olur. Eğitmek gerek. Bu yaşta olsa bile.

Halkın gözü önünde öldürülmesidir cezaları. Kadınları kara çarşafa bürümek değil!

Halkın gözü önünde öldürülmesidir cezaları. Kadınları kara çarşafa bürümek değil!
Ben kadınları kara çarşafa bürüyün demiyorum. Kimsenin giyim tarzına karışamam. Aynı şeyi söylüyoruz da siz farkında değilsiniz. Ben de herkesin önünde idam edilmesini isterim böylesi yaratıkların.

Gidin şeriatla yönetilen ülkede yaşayın. Bunun çözümü şeriat değil, sizin gibi cahillerin okuması, nefsine hakim olmasıdır!
Ne şeriatı? Kafaları güzel galiba. Kendi nefsinize hakim olmayı öğrenin. Sapık olmamayı öğrenin. Yok kısa giydi, yok tahrik etti. Gidin işinize. Sapkınlığı yapanlara destek çıkanları hiç anlamıyorum. Avrupalıların müslümanları kötü tanıması normal. Nerede sapık varsa kendini müslüman olarak tanıtıyor. Eğitim şart ama adam akıllı eğitim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı