Modemi gece açık bırakmak

2015-10-17 22.14.05.jpg

Takıldığından beri kapanmadı.

Millet dalga geçmiş ama zararlı. Özellikle yakın mesafede 5 Ghz modemler daha zararlı. Kullanmıyorsanız kapatın, hatta uyurken telefonu uzağa koyun da uyuyun. Başkalarının modemlerinin etkisi az olacaktır kendi evinizdekinden. Başkalarını düşünene kadar kendininkileri kapatsın endişelenen varsa.

Modemi geceleri radyasyondan dolayı kapatıyorum. Tuşa ne olduysa her bastığımda şalter atıyor artık. Sürekli açık bıraksam radyasyon olarak çok zarar verir mi?

Modemlerin yaydığı Wi-Fi sinyaller insan sağlığı için herhangi bir tehdit oluşturmaz aynı şekilde kızıl ötesi ışınlar da. Radyoaktivite etkisi bulunduran ultraviyole, X ve gama ışınları dir. Bu nedenle gönlünüz rahat olabilir.

Modem arayüzüne girdim,

Sistem zamanı: 543 gün.

Ve bunun yüzünden mutasyon geçirdim asla modemi gece açık bırakma!

Modemlerin yaydığı Wi-Fi sinyaller insan sağlığı için herhangi bir tehdit oluşturmaz aynı şekilde kızıl ötesi ışınlar da. Radyoaktivite etkisi bulunduran ultraviyole, X ve gama ışınları dir. Bu nedenle gönlünüz rahat olabilir.
Emin misiniz? Ufak bir araştırma yaparak Wi-Fi sinyallerinin aslında zararlı olduğunu bulabilirsiniz. Ne kadar zararlı tartışılır ama zararlı. Size göre baz istasyonları da zararsız o zaman.
En basit açıklayan kaynak. Daha fazla detay isterseniz bir ton makale bulabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı