Moderatörler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben biraz böyle konuşmaya yorumlamaya başlıyorum hemen susturuyorlar beni. Ban atıyorlar gereksiz mesajdan hep :D
Yahu hocam ben bir tık oksijen israfı görevi yapmıştım ban yemeden önce :D Normalde çok boş konuşan birisi değilimdir ama arada bir oluyor.

Recep Baltaş'ın İslam düşmanı ve kötü bir varlık olduğunu düşünüyorum.
Twitter'da yazamadıklarını buradan yazıyor.
Şuna bende bir yorum yapmak istiyorum, videolarda süt dökmüş kedi gibi, ama foruma gelince burada aslan kesiliyor. Bu değişimin sebebi ne bunu hiç anlayamadım. Ya göründüğün gibi ol, ya da olduğun gibi ol demişler ya, kendisi de ikisinden birini seçmeli bence. Bu agresif tavırların kendisine yakışmadığını düşünüyorum.

Tek şikayetçi olduğum konu bazı moderatörlerin yazım hatası olan mesajı okumadan direkt yazım denetimiyle düzeltmesi. Yazım denetimi de çoğu yazım hatasını düzeltmediği için değişen bir şey olmuyor. Hatalı mesaj hatalı olarak kalmaya devam ediyor.

Tanımam etmem ancak Türkçeden hayatları boyunca muaf olduklarından eminim. En çok dikkat edilen forumun uygulayıcılarının bir o kadar az Türkçe bilgisine sahip olması ağır bir çelişki.

Şuna bende bir yorum yapmak istiyorum, videolarda süt dökmüş kedi gibi, ama foruma gelince burada aslan kesiliyor. Bu değişimin sebebi ne bunu hiç anlayamadım. Ya göründüğün gibi ol, ya da olduğun gibi ol demişler ya, kendisi de ikisinden birini seçmeli bence. Bu agresif tavırların kendisine yakışmadığını düşünüyorum.
Hangi videoda süt dökmüş kedi gibi? Hangi videosunda İslamı kotulemis?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı