Monster güvenilir ve kaliteli bir marka mı?

Viva La Vida

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Mesela alışveriş sitelerinde yorumlarına bakıyorum 20 güzel yorum var bir tanesi 1 ay oldu başıma şunlar şunlar geldi araştırdım kronikmiş yazmış.
Başka bir sitede ekranda çizgiler çıkmaya başladı araştırdım kronikmiş demiş.
Bu forum da da hem önerilen hem sevilmeyen bir marka gördüğüm kadarıyla, düşünceleriniz neler alınır mı? Yoksa alınmaz mı? Bir karar veremedim.

Rampage, Gamepower gibi markalar hariç dümdüz markayı eleştirmeyi doğru bulmuyorum. Her zaman modele bakın. Monster'ın abra serisi çoğunlukla Clevo kasa, logo basıp satıyorlar ve çok dandik. Tongfang kasa olanları iyi, kaliteli ama pahalı.

Mesela alışveriş sitelerinde yorumlarına bakıyorum 20 güzel yorum var bir tanesi 1 ay oldu başıma şunlar şunlar geldi araştırdım kronikmiş yazmış.
Bu forum da da hem önerilen hem sevilmeyen bir marka gördüğüm kadarıyla, düşünceleriniz neler alınır mı? Yoksa alınmaz mı? Bir karar veremedim.
Performansına göre fiyatı genelde iyi oluyor ama sevemiyorum nedense.

Güvenilir fakat tercihim değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı