Monster T7 v25.1 nasıldır?

Arkadaşlar ses sorununu çözdüm. Biraz stresten kan ter içinde kalmak, defalarca sürücü yüklemek ve defalarca yeniden başlatma ile olsa da çözdüm. Siz bunu okuyun ve benim kadar uğraşmayın. Arkadaşlar güzelce özetliyorum. USB ile gelen Intel SSD driver'ımız tam bu işlik ama ünlem olarak gözüken çoklu ses ortamı aygıtını, hedef yolu USB gösterip driver yüklemeye çalışırken bir driver yüklüyor fakat o Driver'ın sertifikasında sorun olduğu için aslında tam olarak yüklemiyor. Windows 10'u gelişmiş başlangıç yönteminde başlatın ve sürücü imzasını zorlamasını devre dışı bırakma seçeneği seçin. Ardından Driver'ı kurun ve keyfinize bakın.

Bu arada klavye müthiş.

Hoparlör kalitesi nasıl acaba? Cihazdan görseller ekran fotoları atar mısınız?

Cihaz geldi ve harika duruyor. Yalnız ben de ses sorununu çözmeye çalışıyorum, MSI drive indirdim olmadı ve bir arkadaşın dediği tavsiyeyi yaptım o da olmadı. Fikri olan var mıdır ya da şunu dene dediğiniz bir şey?
Başta açamadım sesi, Ses çıkış aygıtı bulunamadı diye hata veriyordu Realtek audio driverlarını kurmama rağmen. Sonra aygıt yöneticisine girdim 2 aygıtın yanında(ne olduklarını hatırlamıyorum şuan) ünlem işareti vardı. Monster'ın verdiği driver usb belleğinde de 1-2 tane şeyi kuramamıştım zaten setup.exe bulamadığım için. Driver usb'sini taktım, aygıt yöneticisinde o yanında ünlem olan şeylere sürücü güncelleştir dedim. Ama sürücüyü internetten aratırsanız bulunmuyor yani ünlem işareti gitmiyor. Bilgisayarımdaki sürücülere göz at diyip usb belleği seçerseniz kendisi kuruyor o ünlem olan driverları. Onları kurunca ses sorunu çözüldü. Bu ünlem olan aygıtların isminde audio ya da sesle ilgili herhangi bir kelime olmadığı için alakası yok sanmıştım ben de başta. Belki arkadaşlar da öyle sanıp o driverları çok kaale almamıştır bi denesinler şuan ses gayet güzel çalışıyor.

Sorunu çözdüm, benim biraz dolambaçlı oldu ama yine de oldu. Secure Boot yüzünden imzasız sürücüler sorun çıkarıyor, o yüzden ses sürücüsü kurulamıyor anladığım kadarıyla. Secure Boot'u daha baştan kapatmak lazım. Teşekkürler @Radeon RX 5500M

Sorunu çözdüm, benim biraz dolambaçlı oldu ama yine de oldu. Secure Boot yüzünden imzasız sürücüler sorun çıkarıyor, o yüzden ses sürücüsü kurulamıyor anladığım kadarıyla. Secure Boot'u daha baştan kapatmak lazım. Teşekkürler @Radeon RX 5500M
iyi günler size nerden ulaşabilirim acaba bazı sorularım var

Hocam ister buradan sorun konu zaten sizin, isterseniz de ben size başka bir forumdan dm attım oradan yazın. Nasıl isterseniz.
hocam üni ikinci sınıf öğrencisiyim mühendislik okuyorum uzun zamandır laptop araştırıyordum, en sonunda bu lapopta karar kıldım vereceğim parada az bir para değil. o yüzden emin olmak istiyorum. alınır mı?

Ürün elime simdi ulaştı

ilk defa laptop kullanıyorum sağ alt tarafı çökük gibi geldi ama tuşlar var orda olması gerektiği gibi açıklık?

üst taraf 0 ken aşağı doğru boşluk oluşuyor
Hoparlör kalitesi nasıl acaba? Cihazdan görseller ekran fotoları atar mısınız?

ilk görsel
Cihaz yazılımsal ses sorunlu @blueremix banada bozuk geldi, diğer driverlari yükleyip teste bakacağım.

Son düzenleme:
Ürün elime simdi ulaştı

ilk defa laptop kullanıyorum sağ alt tarafı çökük gibi geldi ama tuşlar var orda olması gerektiği gibi açıklık?

üst taraf 0 ken aşağı doğru boşluk oluşuyor

ilk görsel
Cihaz yazılımsal ses sorunlu @blueremix banada bozuk geldi, diğer driverlari yükleyip teste bakacağım.
sorunu çözerseniz bizi de bilgilendirin hocam

sorunu çözerseniz bizi de bilgilendirin hocam
ses sorunu çözüldü diğer konuda semicon hocamla konuştuk.
Monster sitesinde yeni driver yayınlamış.

Hocam internet sitesinden yeni driveri yükledim ve direk sorun çözüldü şu anda ses var mikrofonu test edeceğim.

Mikrofonda siteden yeni indirilen driver ile sorunsuz çalışıyor.

Intel(R) Smart Soundtechnology Ses denetleyicisini sağ tık kaldır ve temizle deyin.
Bilgisayarı yeniden başlatın. Daha Sonra aygıt yöneticisinde Ünlem işareti olan bir şey olacak onu yükle/güncelle deyip yeni indirdiğiniz intel_sst dosyasını seçin.

Yeni konular

Geri
Yukarı