Monster T7 v25.1 nasıldır?

ses sorunu çözüldü diğer konuda semicon hocamla konuştuk.
Monster sitesinde yeni driver yayınlamış.

Hocam internet sitesinden yeni driveri yükledim ve direk sorun çözüldü şu anda ses var mikrofonu test edeceğim.

Mikrofonda siteden yeni indirilen driver ile sorunsuz çalışıyor.

Intel(R) Smart Soundtechnology Ses denetleyicisini sağ tık kaldır ve temizle deyin.
Bilgisayarı yeniden başlatın. Daha Sonra aygıt yöneticisinde Ünlem işareti olan bir şey olacak onu yükle/güncelle deyip yeni indirdiğiniz intel_sst dosyasını seçin.
sevindim hocam başka bir sorun var mı ?bende sipariş vereceğim pişman olmak istemiyorum.

sevindim hocam başka bir sorun var mı ?bende sipariş vereceğim pişman olmak istemiyorum.
ben genel olarak beğendim, tasarım kasa hoş, fanlar şuan sadece forumdayken sinek sesi kadar geliyor ekranın altına el koyduğunuzda hissedeceğiniz bir sıcaklık mevcut. Oynamadığım halde pubg indiriyorum sırf test yapmak için bakalım hocam.

Dostlar Monster'a 240Hz olan modelin FreeDOS olması için mail atan birisi vardı. O maile dönüş yaptılar mı acaba? 240Hz olan model FreeDOS gelir mi?

@Radeon RX 5500M @DrOetker
Yok yapmazlar hocam, daha önceki modellerde de öyle talepler olmuştu. Hep olumsuz sonuçlandı. Zaten 240hz ihtiyacınız olacak kadar rekabetçi oyun düşkünüyseniz 17.3" ekranla sürünmek yerine harici monitör almak daha mantıklı.

Dostlar Monster'a 240Hz olan modelin FreeDOS olması için mail atan birisi vardı. O maile dönüş yaptılar mı acaba? 240Hz olan model FreeDOS gelir mi?

@Radeon RX 5500M @DrOetker
Hocam 240 Hz yi ne yapacaksınız? Lol Valorant harici hiç bir oyunda o fpsleri göremedim. 3900x 2070 Super masaüstü bilgisayarda, eğer 240 alcak kadar seviyorsanız oyun oynamayı, arkadaşın dediği gibi ekstra monitör klavye mouse ile daha güzel bir deneyim yaşarsınız. 24-27 inç monitörlerde
@DrOetker @sametdlkrdn Oyunu açarken ki sonuçlar
msihyprid-acilis.png

10 Dakika Sonrası

msihyprid-10dk.png

Ara ara işlemci 83 dereceyi gördü geri düştü ekran kartı en sıcak 81 gördü.

Dipnot: dGpu açık değildi testi HypridMsi ile yapmak istedim.
Diğer Testleri yavaş yavaş atacağım. Masanın üzerinde ve altında hiç bir şey olmadan yapılmış testler.
Fan sesi biraz var, Tahliye 4 taraftan yapılıyor ve tahliye kısımları baya sıcak, İlk defa laptop kullandığım için galiba fan sesi biraz rahatsız etti, pc uçacak galiba oldum. :D
Edit2 : Windowsda ve pc de hiç bir ayar yapmadan saf test yapıyorum.
Edit3: Fps 100-150 arası oynadı en düşük 85 gördüm.
Edit4: Ayarlar 1920x1080P / Ultra olarak yaptım.

Son düzenleme:
Hocam 240 Hz yi ne yapacaksınız? Lol Valorant harici hiç bir oyunda o fpsleri göremedim. 3900x 2070 Super masaüstü bilgisayarda, eğer 240 alcak kadar seviyorsanız oyun oynamayı, arkadaşın dediği gibi ekstra monitör klavye mouse ile daha güzel bir deneyim yaşarsınız. 24-27 inç monitörlerde
@DrOetker @sametdlkrdn Oyunu açarken ki sonuçlarEki Görüntüle 1148204

10 Dakika Sonrası

Eki Görüntüle 1148205

Ara ara işlemci 83 dereceyi gördü geri düştü ekran kartı en sıcak 81 gördü.

Dipnot: dGpu açık değildi testi HypridMsi ile yapmak istedim.
Diğer Testleri yavaş yavaş atacağım. Masanın üzerinde ve altında hiç bir şey olmadan yapılmış testler.
Fan sesi biraz var, Tahliye 4 taraftan yapılıyor ve tahliye kısımları baya sıcak, İlk defa laptop kullandığım için galiba fan sesi biraz rahatsız etti, pc uçacak galiba oldum. :D
Edit2 : Windowsda ve pc de hiç bir ayar yapmadan saf test yapıyorum.
Edit3: Fps 100-150 arası oynadı en düşük 85 gördüm.
Edit4: Ayarlar 1920x1080P / Ultra olarak yaptım.
Klavyenin neresi ısınıyor oyun esnasında? Eliniz sıcaklıktan rahatsız oluyor yada terliyor mu?

Geri
Yukarı