Motosiklet ekipman önerileri

yugoooo

Centipat
Daha fazla  
125CC ile motora başlıyorum ilk motorum araba ehliyetim var fakat motora dair çok bilgim yok ekipman almak istiyorum. Bütçem genel şöyle.
Kask: 1500 civarı.
Eldiven: 300-400 maksimum.
Dizlik: Duruma göre Venom marka var bir tane onu alacağım sanırım.
Kilit: Değişken.

motordan önce ekipmana bütçe ayırmak lazım.

kask 1500-2000 arası mt helmet

eldiven ben scoyco aldım yarım eldiven kaliteli ama yazlık ve sağ elimde nasır oluşturdu. eğer kışlık düşünüyorsan 500-600 liraya motomaxta 4riders eldivenleri var ben onlardan almayı dusunuyorum.

dizlik için bişey diyemem bende sanırım venom var güzel havalarda pek dizlik kullanmıyorum malesef keşke alışkanlık edinip kullansam.

kilit için disk kilidi alarmlı falan düşünüyorsan armor 6mm alarmlı tavsiye ederim 700-900lira arası değişen fiyatı var. eğer böyle bütçen yok ise motomaxta türk malı olan securage pro alarmlı disk kilidi var onun da fiyatı 400-500lira ben ıkıncı dısk kılıdı olarak ondan almayı dusunuyorum. 500-1000lira zincire vermek yerine örneğin kilit için 1000lira bütçen varsa 600-700lirasını alarmlı disk kilidine 300-400lirasını da zincire ayırmak bence daha mantıklı.

cok arastırdım bilgilerimi direk yatırım tavsiyesiymiş gibi kullanabilirsin pişman olmazsın.

Motordan önce ekipmana bütçe ayırmak lazım.

Kask 1500-2000 arası mt helmet.

Eldiven ben scoyco aldım yarım eldiven kaliteli ama yazlık ve sağ elimde nasır oluşturdu. Eğer kışlık düşünüyorsan 500-600 liraya motomaxta 4Riders eldivenleri var ben onlardan almayı dusunuyorum.

Dizlik için bir şey diyemem bende sanırım Venom var güzel havalarda pek dizlik kullanmıyorum maalesef keşke alışkanlık edinip kullansam.

Kilit için disk kilidi alarmlı falan düşünüyorsan Armor 6mm alarmlı tavsiye ederim 700-900lira arası değişen fiyatı var. Eğer böyle bütçen yok ise motomaxta Türk malı olan securage Pro alarmlı disk kilidi var onun da fiyatı 400-500lira ben ıkıncı dısk kılıdı olarak ondan almayı dusunuyorum. 500-1000LIRA zincire vermek yerine örneğin kilit için 1000LIRA bütçen varsa 600-700lirasını alarmlı disk kilidine 300-400lirasını da zincire ayırmak bence daha mantıklı.

Cok arastırdım bilgilerimi direk yatırım tavsiyesiymiş gibi kullanabilirsin pişman olmazsın.

Biraz geç gördüm ama teşekkür ederim yorumun için.
Mt kasklar 2100 civarında şu anlık LS2 sipariş verdim.
Kilit tavsiyen dediğin gibi en mantıklısı garajda duruyor zaten zinciri her türlü keserler alarm olursa sese bir tepki verilebilir en azından.

Yeni konular

Geri
Yukarı