Nasıl beslenmeliyim?

Bana da istediğin soruları sorabilirsin dostum.

Bir kaç şey bırakayım işine yarayacak çiğ yumurta furyasına hiç girme çok gereksiz bir eylemdir kendisi.

Günlük 2 yumurtayı aşmamanı da tavsiye ederim çünkü kendi makro düzenimde en optimal sayı buydu benim için ki birçok kişi bunu söyleyecektir 5 yumurta sizin yağ makronuzu çok fazla destekleyeceği için tek başına çok büyük görünmese bile gün içinde yiyeceğiniz ve yapacağınız yemeklerde mutlaka zeytinyağı bulunacağı için size fayda yerine zarar getirir.

Birkaç şey bırakayım işine yarayacak çiğ yumurta furyasına hiç girme çok gereksiz bir eylemdir kendisi.

Günlük 2 yumurtayı aşmamanı da tavsiye ederim çünkü kendi makro düzenimde en optimal sayı buydu benim için ki birçok kişi bunu söyleyecektir 5 yumurta sizin yağ makronuzu çok fazla destekleyeceği için tek başına çok büyük görünmese bile gün içinde yiyeceğiniz ve yapacağınız yemeklerde mutlaka zeytinyağı bulunacağı için size fayda yerine zarar getirir.

Hocam sizde ekler misiniz?
Buraya tıklayın.

Çok teşekkür ederim, herhangi bir tavsiye istersem yazacağım, iyi sosyaller ve hayırlı akşamlar dilerim.

Hocam bende bir şey sormak istiyorum. Spora başlayalı 4gün oldu. İlk başta 10dk bisiklet 20 dk yürüyüş sonra da sırayla ağırlık antrenmanları yapıyorum. Herhangi bir listem yok. 117 kiloyum. Bana program olarak ne tavsiye edersiniz?

Bir kaç şey bırakayım işine yarayacak çiğ yumurta furyasına hiç girme çok gereksiz bir eylemdir kendisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı