Nasıl daha fit bir vücuda sahip olunur?

aKuu

Kilopat
Makaleler
3
20-25 kilo verdim ama hala yağlı gözüküyor vücudum. Bu yağları nasıl eritebilirim? Kilo vermeye devam mı etmeliyim? Tavsiyeniz nedir? Boyum 1,83 kilom 81.

Kilo vermeye devam etme. Kilon, boyuna göre ideal. Kas yap.(kas yaparken kilo veriyorsun orası ayrı benim anlatmaya çalıştığım amacınızın kilo vermek değil kas yapmak olması gerektiği)

20-25 kilo verdim ama hala yağlı gözüküyor vücudum. Bu yağları nasıl eritebilirim? Kilo vermeye devam mı etmeliyim? Tavsiyeniz nedir? Boyum 1,83 kilom 81.

Hocam biraz abartı olacak olabilir ama çok kilo verdiğiniz zaman göğsünüzde hafif bir deri fazlalığı birikiyormuş galiba. Onu ameliyatla alabilirsiniz.

Hocam kilo boy ideal. Vücut duruşunuzu iyileştirici ve kas kütlenizi artırıcı egzersizlere yönelin şu dakikadan itibaren. Yağlı görünüm, kas kütlenizin az olmasından kaynaklı. Bu durum kendiliğinden kaybolacak ve her geçen gün vücudunuz daha fit olacaktır.

Fastfood, mayonez, kızartma yağında pişmiş yemekler, rafine şekerli gıdalar, glikoz/fruktoz şurubu, sukroz, cips gibi ürünlerden uzak durmak yeterli.

Haftada minimum 2-3 gun yarim saat bunun ile bir de aksam olani var.
Beslenme cok onemli ancak o yediklerin eski yerlerine degil, dogru yerlere gitmeli.
Not: Ilk basta fazla yuklenme zamanla(3 ay) bayağı toplar vucudun.
(Tabii her gun yaparsan yukaridaki programi)

Tavsiyeler için teşekkürler. Ketçap mayonez çok tüketiyorum bu aralar ve bu ciddi anlamda vücuda zarar veriyor. Bundan sonra çıkardım hayatımdan.

Yeni konular

Geri
Yukarı