Nasıl hızlı kilo alır ve kas yaparım?

295069

Hectopat
Merhaba technopatcılar.
Bilgisi olan birileri yardımcı olursa sevinirim.
İlk olarak çok zayıfım 184 cm boy var 56 kiloyum normalde çok az yemek yiyordum ama bir karar verdim ve fazlaca yemek yemeye başladım ve spora başladım(çok güçsüzüm şınav vs. tam yapamıyorum) evimde ekipmansız egzersizler yapıyorum. Amacım en kısa sürede hızlıca kilo almak ve biraz kaslanıp vücuda hacim kazandırmak. Lise sonum eve saat 6'da dönüyorum spora vs sadece 1 saat vaktim kalıyor. Sizden ricam bilgisi olan birileri bana neler tüketirsem hızlı kilo alırım bol proteinli neler yemeliyim ve hangi hareketleri yapmak hızlı kas yapmamı sağlar( kol omuz ilk amacım) kas yapmak öyle hemen olacak bir iş değil bunun farkındayım:)

bıraderım sımdı nabıosun bılıyomusun 33 lıraya guzel bı proteın dozu alıorsun karıstırıosun muz fln ıste gıdıosun salona tam 11 kere şınaw cekıosun bak bura cok onemlı. Ondan sonra gıdıosun tmm mı 7 kere dambıl kaldırıosun 3.5kg olcak ondan sonra duwarları kırabılırsın tek yumrukla kardesım,cok ıyı form tutarsn benım dedıklerımı yabarsan

bıraderım sımdı nabıosun bılıyomusun 33 lıraya guzel bı proteın dozu alıorsun karıstırıosun muz fln ıste gıdıosun salona tam 11 kere şınaw cekıosun bak bura cok onemlı. Ondan sonra gıdıosun tmm mı 7 kere dambıl kaldırıosun 3.5kg olcak ondan sonra duwarları kırabılırsın tek yumrukla kardesım,cok ıyı form tutarsn benım dedıklerımı yabarsan
Hugola...

Herhangi bir toz kullanmanı önermiyorum. Düzenli besleniyor musun? Beslenmelisin. Öğünlerine dikkat etmen gerek. Yakın zamanda 10 kilo aldım, sporla da dengelersen gayet güzel vücudun da olur.

İhtiyaç olan kalori miktarınızı bulmalısınız ve telefonunuza herhangi bir kalori sayacını indirip yediklerinizi oraya girebilirsiniz, böylece aldığınız proteini, karbonhidratı ve kaloriyi öğrenirsiniz. Ayrıca karbonhidrat ve protein eşit miktarda tüketin, kilonuzu alırsınız.

Pek sayılmaz sabahları bazen haşlanmış yumurta veya tost öğlen okulda sandviç akşam normal ev yemeği tüketiyorum.

Yemek hazırlamayı da sevmen lazım biraz. Haşlanmış yumurta yapıp elinde yiyenler var. Peynirini , zeytinini , sebzelerini ihmal etmemeye çalış kahvaltılarda. Zaman ayır yemeye. Üniversite dışındaki öğrencilerin okul zamanı zaten yiyebilecekleri pek bir şey yok maalesef.

Ayrıca değerlerine de baktırman iyi olur, herhangi bir eksiklik varsa takviyeni de yapmış olursun.

Geri
Yukarı