Nasıl kilo verebilirim?

İyi bir antrenman yaptığında pilav yiyebilir günlük ihtiyaçı karşılamak için. Pilavı lapa veya bulgur pilavı yiyebilir. Günlük karbonhidrat ihtiyaçı için.

Usta.
Adam yağlı karbonhidrat dediğin şey senin şeker.
Bulgur da sadece lif oranı arttığı için vücudun o pilavı yakmak için kullandığı kalori artıyor.
Ama o da zararlı.

Tabii ki de az yemek. Ama dik durmak için de spor yapmalıyım. Peki hafta da bir kahvaltı da menemen yiyebilir miyim ekmeksiz azıcık?

Tüm meyve sebzeler serbest. Fırında mücver vs de yiyebilirsin.
Ekmeksiz istersen 1 kavanoz menemen ye.
(Tabii o kadar yeme de)

Usta.
Adam yağlı karbonhidrat dediğin şey senin şeker.
Bulgur da sadece lif oranı arttığı için vücudun o pilavı yakmak için kullandığı kalori artıyor.
Ama o da zararlı.
Bulgur veya pilavda şekermi var? 1 hafta antrenmandan sonra bulgur pilavı ve et yedim 2 kilo verdim.

@Patrixcs
Et oldukça lifli bir besin olduğu için bu ikisini mixlediginiz için daha az zarar görmüşsünuz.
Lakin biyoloji derslerini biraz daha özenle dinlemenizi tavsiye ederim.
Zaten pilavı sade yemezsin. Ve yağ yakan birçok spor yapan kişi yine karbonhidrat kaynağı olarak pilav tüketiyor. Sen 100 gram pilav yedin diye kilo vermeme gibi bir durum olmaz. Yağ yakmak istiyorsan kalori açığı oluşturcaksın bu kadar. Yok ekmek yeme yok onu yeme böyle hayat geçmez.

Dengeli beslenecek arkadaş öyle verecek. Vücudun pilavada ekmeğede ihtiyaçı var. Önemli olan ölçüsünü bilmek. 10 kilo et yersen günde kilo alırsın. Ve et sağlıklı olmasına rağmen.

Diyetisyenle olmaz ben yaşadıklarımı söylerek 300 TL'ye spor salonuna yazıl günlük 1000 kaloriyi geçme 3 ayda -25 kg net.

Hocam peki bacak yağları falan gider mi? Bir de terleme azalır mı?

Terleme tamamen gider ben hiç terlemiyorum kilo verdikten beri bacakların tabii ki incelir ama annenin babanın bacakları kalınsa çok bir şey bekleme bacakda gen önemli kemikler kalın olabiliyor.
Kas kaybı garantili ve 20 kilo verdikten sonra skinny fat garantisi var tabii.

Yapacak bir şey yok en hızlı kilo verme yöntemi bu ben spora git dedim ben sporsuz verdim fiziğimden memnunum şu an günlük 600 kaloriyi geçmiyordum 2 hafta önce spora başladım.

Hocam peki bacak yağları falan gider mi? Bir de terleme azalır mı?
Arkadaşın dediğine bakma 1000 kalori günlük düşük bir miktar.

Bu siteden yağ yakmak seçeniği seçip günlük ihtiyaçına bak.

Arkadaşın dediğine bakma 1000 kalori günlük düşük bir miktar.

Bu siteden yağ yakmak seçeniği seçip günlük ihtiyaçına bak.

Bu site arkadaşa günlük 2500 kalori almasını söyleyecek 25 kilo vermesi ortalama 2.5 yıl sürecek.

Geri
Yukarı