Ne hale geldik?

reddline

Hectopat
Makaleler
18
Selam arkadaşlar. Kafama takıldı biraz yaşadığımız durumdan bahsedeyim dedim. Dün arkadaşlarla sahilde takılıyoruz. Aramızda video çekip muhabbetler yapıyorduk. Yanımızdan iki tane kız geçince telefonu sola çekip videoyu kapadık yanlış anlaşılma olmasın diye. Eskiden rahatça video çekerken insanın aklına her şey geliyor. Fotoğraf cekiniyorduk kadın tam arkamızda durdu fotoğraf çekilmedik yanlış anlaşılırız diye. Eskiden hiç de böyle durum yaşamazdım. Bu durumlara getirenler utansın bir şey diyemiyorum. İçimi dökmek istedim sadece. 😇

Daha dur bakalım, mısırdan, irandan falan da mülteci gelsin. Zaten toplama kampından farkımız yok. Ülke de yabancı uyruklu insanları ayırsan 80 milyon nüfus 60 milyona düşer. Şu mülteciler için kardeşlik sözleri söyleyenleri bi kaşık suda boğasım geliyor. Bayramda ülkesine dönebiliyorsa benim ülkemde işi ne bu insanların. Ülkeye girip beğenmiyorlar ve avrupaya kaçmaya çalışıyorlar. Almayın şu adamları ülkeye kardeşim, dertleri savaş değil sahilde nargile çekerken silah sesi duymayı sevmedikleri için buraya geldiler zaten. Abarttıysam kusura bakmayın da ülkeyle alakalı bir konu görünce sinirlerim bozuluyor artık.
Hepsinin Allah belasını verir inşallah. Zerre sevmiyorum. Afganlısı, Pakistanlı, Suriyeli, bune arkadaş toplama kampı gibiyiz.

Hepsinin Allah belasını verir inşallah. Zerre sevmiyorum. Afganlısı, Pakistanlı, Suriyeli, bune arkadaş toplama kampı gibiyiz.
Öyle de demeyelim de herkes kendi köyüne diyelim. Medeniyet yoksunları kendi ülkelerini yok edip başka ülkeleri de batırıyorlar, virüs gibi görüyorum mültecileri.

Öyle de demeyelim de herkes kendi köyüne diyelim. Medeniyet yoksunları kendi ülkelerini yok edip başka ülkeleri de batırıyorlar, virüs gibi görüyorum mültecileri.
Hocam hakediyorlar. Cidden zerre sabrım kalmadı. Haberlere bakıyorum, yok "yabancı uyruklu" şu kadının videosunu çekerken yakalandı.
Yok işte, "yabancı uyruklu" TikTok'da polis arabası ile video paylaşıyor. Daha milyon tane örnek verebilirim. Bizimkiler de hala kardeşim diyor. Ne kardeşi ulan? S*ktirsin gitsinler ülkelerine.

Hocam hakediyorlar. Cidden zerre sabrım kalmadı. Haberlere bakıyorum, yok "yabancı uyruklu" şu kadının videosunu çekerken yakalandı.
Yok işte, "yabancı uyruklu" TikTok'da polis arabası ile video paylaşıyor. Daha milyon tane örnek verebilirim. Bizimkiler de hala kardeşim diyor. Ne kardeşi ulan? Sektirerek gitsinler ülkelerine.
Normalde raporlanacak bir mesaj, fakat haklılığı susturmak bize yakışmaz :)

Normalde raporlanacak bir mesaj, fakat haklılığı susturmak bize yakışmaz :)
Hocam sıkıntı yok büyük ihtimal ceza alıcam ama umrumda değil :D Cidden bu konuda, özellikle bu konuda aşırı sinirleniyorum. Hakkımızı yiyorlar gözümüz önünde. 2. hatta 3.sınıf vatandaş yerindeyiz.

Selam arkadaşlar. Kafama takıldı biraz yaşadığımız durumdan bahsedeyim dedim. Dün arkadaşlarla sahilde takılıyoruz. Aramızda video çekip muhabbetler yapıyorduk. Yanımızdan iki tane kız geçince telefonu sola çekip videoyu kapadık yanlış anlaşılma olmasın diye. Eskiden rahatça video çekerken insanın aklına her şey geliyor. Fotoğraf cekiniyorduk kadın tam arkamızda durdu fotoğraf çekilmedik yanlış anlaşılırız diye. Eskiden hiç de böyle durum yaşamazdım. Bu durumlara getirenler utansın bir şey diyemiyorum. İçimi dökmek istedim sadece. 😇

Her gecen gün daha da batıyoruz toplum olarak. Çok sıra dışı bir şekilde yozlaşıyoruz. İnsanları karşı cinsin gözünün icine bakamayacak seviyeye getiren kuralsızlık ve düzensizlik her gecen gun isleri daha da zorlastiriyor. Ustune ulkede gelisen sapkin faaliyetlerde cabasi olunca bu cukurun dibinden asla cikilamaz diyorum kendi kendime.

Ne 3.'ü? 6.'yız.
Dışarı çıkıyorum, Suriyeli. Hastaneye gidiyorum Suriyeli. Dilenci görüyorum, Suriyeli. Cidden fena halde bıktım artık. Lan, bide şu video çekenler yok mu (çok özür dilerim utanarak söylüyorum) kızların videolarını. Keşke birine bi denk gelsem varya..

Yeni konular

Geri
Yukarı