Ne zaman Amerika bizi gerçekten kıskanır?

Dostlar herkesten özür dilemek istiyorum. Bu kimine göre "r" olarak ifade edilebilir. Ama öyle değil. Anlık sinirle yazdım o şeyleri. O mesajı düzenleyerek anlattım. Tekrar özür dilerim. Bu kadar uzayacağını tahmin etmemiştim ve düşünmeden yazmıştım. Kimseye hakaret, küfür etmedim. Kendi düşüncelerimi belirttim. Ancak bazı arkadaşları sinirlendirmişim sanırım.

Dostlar herkesten özür dilemek istiyorum. Bu kimine göre "r" olarak ifade edilebilir. Ama öyle değil. Anlık sinirle yazdım o şeyleri. O mesajı düzenleyerek anlattım. Tekrar özür dilerim. Bu kadar uzayacağını tahmin etmemiştim ve düşünmeden yazmıştım.

Biz yanlış yolda değiliz, yalan da konuşmuyoruz. Her dine saygı duymak zorundayız hepimiz. Hatanı anladığını görüp üstüne gitmem benim yanlışım olur. Ben burada hiçbir zaman araştırmadan konuşmam ama uzatmadan söyleyeyim böyle yaparsanız (senin gibi hareket eden) ne usulünce tartışma olur, ne Amerika kıskanır, ne de cahillik sona erer.

ABD'de yerli içeriklere çok başvuruluyor.
Bizim ülkede çıkan yerli içeriğe kin kusuyoruz. O yüzden yerli üründen hasılat ve para kazanmamız zorlaşıyor sanki.

ABD'de cinsel ayrımcılık, ırkçılık ve aşağılanma en az Türkiye kadar var.

Biz yanlış yolda değiliz, yalan da konuşmuyoruz. Her dine saygı duymak zorundayız hepimiz. Hatanı anladığını görüp üstüne gitmem benim yanlışım olur. Ben burada hiçbir zaman araştırmadan konuşmam ama uzatmadan söyleyeyim böyle yaparsanız (senin gibi hareket eden) ne usulünce tartışma olur, ne Amerika kıskanır, ne de cahillik sona erer.

Biraz yukarılarda detaylı anlattım hocam. Sizleri üzüp, kırdıysam özür dilerim. Haklısınız saçma falan demem hataydı. Sadece sinirlenmiştim ve düşünmeden hızlıca yazmıştım. Kimseyi kırmak istemem.

Not: Sayfa 6.

ABD'de yerli içeriklere çok başvuruluyor.
Bizim ülkede çıkan yerli içeriğe kin kusuyoruz. O yüzden yerli üründen hasılat ve para kazanmamız zorlaşıyor sanki.

ABD'de cinsel ayrımcılık, ırkçılık ve aşağılanma en az Türkiye kadar var.

Haklısınız ama ben neden Türk malı diye kazıklanayım?
Vestel telefon alsan elinde kalıyor.
Türk kolası alsan zehirlenirsin.
Onlar da kaliteli iş yapsınlar.
Biraz yukarılarda detaylı anlattım hocam. Sizleri üzüp, kırdıysam özür dilerim. Haklısınız saçma falan demem hataydı. Sadece sinirlenmiştim ve düşünmeden hızlıca yazmıştım. Kimseyi kırmak istemem.

Hocam İsrail ile bir kan bağınız var mı?
Meraktan sordum yanlış anlamayın.

Kumlara Ayet-el Kürsi okuyup üzerlerine fırlatırsak Stalin gibi savaşı kazanıp, hepsini ağlatabiliriz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı