Neden iPhone savunuluyor?

Android kullanıcısıyım fakat iOS gibi 2015 de çıkmış bir telefona hala güncelleme getiren Android görmedim gerçekten.
Optimizasyonu iyi bir de bazı insanlar telefonun hava kattığını sandığından savunuyor.

Ama hocam gerek yok ki. Android'de ROM var. Ben asıl 2009 da çıkmış bir telefona 2021 işletim sistemi(Android 11)yüklenen bir iOS göremedim. Jailbreak var evet ama ROM olamıyor, ona yetişemiyor her zaman. Ayrıca gerek yok telefonu donduruyor bu kadar güncelleme. Son güncellemeyi alan 5S cihazları olan akrabalarım terk etmek zorunda kaldı. Oysa S3 olan bir insan ROM atıp stabil bir sistem eski bir sistem kurarak tertemiz kullanabilir.
Ne?
Bunu PqueeN'den çalmışsın(!)
Şaka ama ben bunu PqueeN dışında bir yerde görmedim.

Premium hissettirdiği ve yazılımının stabil olduğundan dolayı olabilir. Geri kalan konularda savunulacak bir konusu olduğunu düşünmüyorum şahsen. Kendim de iPhone kullanıcısıyım.

Kast edilen mesaja göre değişir. Statü gösteresi olarak değerlendirip yorumlayan birisi için namus meselesi gibi oluyor. Anlamsızca gülüp geçiyorum.

Yenilik bakımından eleştiri yapılıyorsa genelde haklı olunuyor. Bazı özellikler önceden yokmuş ama ilk kez gelmiş gibi gösteriliyor. Aynı özellik X markasının 4 yıl önce çıkan telefonunda var denilince bozuluyorlar.

Günün sonunda vaktinizi harcamaktan öteye gitmiyor. Gülüp geçmek lazım.

Son düzenleme:
Bazıları ülkeyi korur gibi IPhone'u koruyor. Neden böyle ne yaptı da bu marka bu kadar fanatik toplayabildi anlamış değilim.
Tüm ülke böyle senin elinde 20 bin TL lik bir telefon olsun iPhone dan daha pahalı ama adam 7 bin TL lik iphone daha çok ilgisini çeker insanın bunu bende bilmiyorum neden ama benimde ilgimi çekiyor.

Ama hocam gerek yok ki. Android'de ROM var. Ben asıl 2009 da çıkmış bir telefona 2021 işletim sistemi(Android 11)yüklenen bir iOS göremedim. Jailbreak var evet ama ROM olamıyor, ona yetişemiyor her zaman. Ayrıca gerek yok telefonu donduruyor bu kadar güncelleme. Son güncellemeyi alan 5S cihazları olan akrabalarım terk etmek zorunda kaldı. Oysa S3 olan bir insan ROM atıp stabil bir sistem eski bir sistem kurarak tertemiz kullanabilir.
Ne?
Bunu PqueeN'den çalmışsın(!)
Şaka ama ben bunu PqueeN dışında bir yerde görmedim.

Hocam evet eski konumdaki Android'ler de var
Evde Note 3 var ve Android 5 yüklü telefon kasmaktan açılamıyor ısınıyor ama sonunda açılıyor
Yani ben pek stabil Android görmedim o yaşta. Ki bence bir Android telefonun ömrü en az 4 yıl olmalı biri açısından ve gerçekten bu işi Apple güzel yapıyor.
Ama şu Xiaomi çok iyi Apple çok iyi havası var düşüncesi olanlarla da hiç konuşmuyorum bile

Hocam evet eski konumdaki Android'ler de var.
Evde Note 3 var ve Android 5 yüklü telefon kasmaktan açılamıyor ısınıyor ama sonunda açılıyor.
Yani ben pek stabil Android görmedim o yaşta. Ki bence bir Android telefonun ömrü en az 4 yıl olmalı biri açısından ve gerçekten bu işi Apple güzel yapıyor.
Ama şu Xiaomi çok iyi Apple çok iyi havası var düşüncesi olanlarla da hiç konuşmuyorum bile.

Hocam ROM atarsanız cihaz akar. Benimkine de oldu ROM attım tertemiz.

Geri
Yukarı