Neden iPhone savunuluyor?

Hocam küçük ekranın yanında batarya ve ekranda var işin içinde.
SE 2020 almamak için tek sebep küçük ekran değil.
Bir de belki AMOLED bir ekran istiyorsundur?
Oyun oynuyorsundur?
60 Hz ekran sevmiyorsundur?
Bir çok neden var hocam bir iPhone cihaz almamak için.
Bir şey merak ediyorum. iPhone cihazlar da çok üst düzey oyun performansı verebiliyor. Mesela SE2020 PUBG'de 60FPS ve HDR'a kadar destekli bir telefon. Küçük ekran dışında oyun için eksisi yok diye düşünüyorum. Yanlış mıyım?

Bir şey merak ediyorum. iPhone cihazlar da çok üst düzey oyun performansı verebiliyor. Mesela SE2020 PUBG'de 60FPS ve HDR'a kadar destekli bir telefon. Küçük ekran dışında oyun için eksisi yok diye düşünüyorum. Yanlış mıyım?

Hocam ama cihaz 5000 TL :D

Rakibine bakacak olursak 90 FPS destekleyen mi 10t var.

Hocam küçük ekranın yanında batarya ve ekranda var işin içinde.
SE 2020 almamak için tek sebep küçük ekran değil.
Bir de belki AMOLED bir ekran istiyorsundur?
Oyun oynuyorsundur?
60 Hz ekran sevmiyorsundur?
Bir çok neden var hocam bir iPhone cihaz almamak için.

Sadece fotoğraf çekiyorsundur demek bile SE almak için bir nedense hayatında kaç kişi 60 Hz+ ekran kullandı telefonda + olarak 1821 mAh pilli telefonu oyun oynamak için alıp bundan dolayı yakınan kerizler varsa iPhone 11 bakabilirler + AMOLED ekranı telefonu küçücük ekranda ne yapacaksın merak ediyorum.

Sadece fotoğraf çekiyorsundur demek bile SE almak için bir nedense hayatında kaç kişi 60 Hz+ ekran kullandı telefonda + olarak 1821 mAh pilli telefonu oyun oynamak için alıp bundan dolayı yakınan kerizler varsa iPhone 11 bakabilirler + AMOLED ekranı telefonu küçücük ekranda ne yapacaksın merak ediyorum.

Hocam ben fotoğraf çeken birisi SE 2020 almasın demedim zaten.
SE 2020'nin kamerasının iyi olduğunu bende biliyorum.

iPhone 11'in bataryasının iyi olması SE 2020'yi iyi yapmaz.
Birisi 4500 birisi 7000 TL.

Artı olarak bu nasıl bir mantık ya?

Dünya sizin etrafınızda dönmüyor sen kullanmamış, o kullanmamış olabilir ama belki adam istiyor 120 Hz ekranı.
Karışabilir misin?

Telefonun ekranın küçük olması onu iyi yapmayacakları anlamına gelmez.

Gerçekten çok saçma bir mantık hocam.
Almamak için birçok sebep olduğu gibi almak içinde birçok sebep var.
Modele ve kullanıcının isteklerine bakmalıyız sizin yaptığınız şu anda fanboyluktur.

Hocam ben fotoğraf çeken birisi SE 2020 almasın demedim zaten.
SE 2020'nin kamerasının iyi olduğunu bende biliyorum.

iPhone 11'in bataryasının iyi olması SE 2020'yi iyi yapmaz.
Birisi 4500 birisi 7000 TL.

Artı olarak bu nasıl bir mantık ya?

Dünya sizin etrafınızda dönmüyor sen kullanmamış, o kullanmamış olabilir ama belki adam istiyor 120 Hz ekranı.
Karışabilir misin?

Telefonun ekranın küçük olması onu iyi yapmayacakları anlamına gelmez.

Gerçekten çok saçma bir mantık hocam.
Almamak için birçok sebep olduğu gibi almak içinde birçok sebep var.
Modele ve kullanıcının isteklerine bakmalıyız sizin yaptığınız şu anda fanboyluktur.

Hayatımda bir kere bile iPhone kullanmadım bunu not olarak ekleyeyim. Dediğiniz gibi ihtiyacı olan ihtiyacına göre alır. SE normal kullanım için gayet yeterli ve kocaman telefon sevmeyenler için bir nimet fakat günümüzde her üretici kocaman cebe zor sığan telefonlar üretiyorlar. iPhone modellerini sadece iPhone çerçevesinde değerlendirmek yerine ekosistem şeklinde ve yazılımla eklenen kolaylıklar şeklinde bakarsak asıl avantajları ortaya çıkıyor zaten. Donanım her telefonda var artık. Ve pahalı olması şu an ülkemizin sorunu adamların suçu değil maalesef.

Bende İphone kullanmak isterdim. Android cihazlardan dışarı bilgi aktarımı oldukça kolay. Sızdırılan verileri bir görsen bana inan İphone kullanmak için can atardın.

Hayatımda bir kere bile iPhone kullanmadım bunu not olarak ekleyeyim. Dediğiniz gibi ihtiyacı olan ihtiyacına göre alır. SE normal kullanım için gayet yeterli ve kocaman telefon sevmeyenler için bir nimet fakat günümüzde her üretici kocaman cebe zor sığan telefonlar üretiyorlar. iPhone modellerini sadece iPhone çerçevesinde değerlendirmek yerine ekosistem şeklinde ve yazılımla eklenen kolaylıklar şeklinde bakarsak asıl avantajları ortaya çıkıyor zaten. Donanım her telefonda var artık. Ve pahalı olması şu an ülkemizin sorunu adamların suçu değil maalesef.

Hocam biliyorum ama bana yazdığınız cevabı okursanız anlarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı