Neden moderatörler sert davranmaya başladı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Moderatörler eğlenceli olunca "bu kadar ciddi olmak zorunda mısınız, az ciddi olun."

Moderatörler sert olunca "bu kadar sert olmayın, nazik ve eğlenceli olun az" dersiniz özetle.

Siz daha ne istediğinizi bilmiyorsunuz.

Daha üyeliği 2 ay olmamış üye burada "modlar sert" diye eleştiriyor. Komik.

Perde arkasından konuşmuyorum, çoğu kişi anlamıştır kimden bahsettiğimi.

Hazreti kutsal başkumandanımız başbuğ başkumandanımız yedi cihanın kurucusu imparator imam mareşal halife-i bin suvari samurai kung-fu üstadı bordo bereli sayın iç işleri bakanımız dış işleri bakanımız halifemiz baş imam öğretmen ilk ve son insanların kralı kuzeyin tek sahibi güneyin kudreti Fetöcü'lerin düşmanı kandırlanların dostu kral el muzaffer Enes.wtp abimden bahsediyorum.
Şimdi de moderatör düşmanıymış gibi oldum. Modları seviyorum, özellikle @Ma'at @Lintos @24099 @Emir M. ve aklıma gelmeyen diğer moderatör arkadaşları.
İftira konusunu diyorsun sanırım.

O konuda bahsettiği kişi açığa çıkmadı mı zaten? Beğeni sistemi kaldırılınca da o dahil bir çok aktif olan kişiyi de göremez oldum konularda.
O konuda adı geçen bir kişi beğeniler kaldırılmadan önce forumu bıraktı zaten. Ben dahil diğer arkadaşlar forumu kullanmaya devam ediyoruz. Bize beğeni kasıyor diyenlerin de bugün hiç mesaj yazmaması ayrı bir ironi.

Moderatorler özelden birbirleriyle, "ne yapalım, ne cevap verelim, hesaba kim girecek vs." tarzi konusma yapıyor mu? Ben bunu merak ediyorum... Birbirimizi sadece mesajlarından biliyoruz demişti biri bir ara. Pek inanasım gelmedi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı