Neden moderatörler sert davranmaya başladı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence moderatörler bu gibi boş olaylarla uğraşacağına konuların açılma hızını arttırmalı. Konular geç açılıyor.
Bakın o duruma girmediğiniz sürece hiç anlayamazsınız ancak gerçekten zor oluyor konuları onaylamak. Bazı kişiler çok yazım yanlışı yapıyor, hatta bazıları ise yazım yanlışı olarak doğmuşlar. Moderatörler onları teker teker düzeltiyor, konuya uygun başlık buluyor ve gerekirse ceza da uyguluyor. 5-10 sekmede ayrı ayrı konu açılıyor ve olduğunda hızlı onaylanmaya çalışıyor. Ben de çok biliyor gibi konuştum ama anladınız umarım. :)

Böyle bir cevap beklemiyordum, aksine ciddiye alıp bu yönde gelişirsiniz diye düşünmüştüm. Konuların açılma sürelerinin farkında değil misiniz acaba?

Aslında iyi. Onlar açana kadar ben çoğunlukla ya riske girip hallediyorum işimi, ya da zaten sorunun çözümünü bulmuş oluyorum :D.

Moderatörler sizler gibi birer insan. Pille falan çalışmıyorlar. Günlük kaç bin kişiyi ağırlıyor bu forum. Tüm mod arkadaşlar ellerinden geleni yapıyor.
Tabii ki öyle, aksini iddia etmedim ancak bu gibi polemiklerle uğraşılacağına konuların açılma hızının arttırılması yönünde daha çok uğraşsalar daha iyi olur bence.

Böyle bir cevap beklemiyordum, aksine ciddiye alıp bu yönde gelişirsiniz diye düşünmüştüm. Konuların açılma sürelerinin farkında değil misiniz acaba?
Şunu da göz önünde bulundurmak lazım; günde 5-10 konu açılmıyor ki çok da geçikmiyor açılma süreleri bence.

Konuların açılma sürelerinin farkında değil misiniz acaba?
1000 konu onaylıyorsalar 10001 tane şey düzeltiyorlar. Bence üyelerin kurallara uymaması asıl sorun. Moderatörlerin bir suçu yok. Siz de günde 500 tane konu düzeltiyor olsaydınız her birinin ne kadar zaman aldığını görmüş olurdunuz.

Bence moderatörlere laf atmak yerine kurallara uyulmalı. Hiçbir zaman moderatörlerle sorunum olmadı şahsen. :)

Hepsi çok iyi. İlk kayıt olunca bayağı bir laf ediyorsun fakat tanıyınca çok seviyorsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı