Neden Samsung?

Android 13'e gelen kısıtlamaları görmedin sanırım gelmeye de devam edecek iOS gibi yapmaya çalışıyorlar.
Kısıtlamaların yanı sıra yeni API'ler eski Android sürümlerinden fazlasını yapmanı sağlıyor.

Neden Samsung sorusuna ise cevabım Samsung olduğu için. Çok uzun zamandır Samsung telefonlar kullanıyorum ve elime çok eski bir Samsung cihaz alsam dahi performansını koruyabiliyor. Çekmecemde S4 duruyor, pil alsam eskisi gibi kullanmaya devam ederim. Aynı yılda çıkan telefonlara kıyasla da iPhone'a ve diğer Android'lere kıyasla hala birçok uygulamayı kullanmaya devam edebilirim.

Bunun haricinde yazılım konusunda çok iyiler. AMOLED panellerin öncüsü oldular, bir telefonla tek etkileşime girebildiğimiz nokta ekranı, o sebeple ekran direkt bir seçim olabilir. Donanım konusunda en iyilerden birisi hep. Samsung kullanırken hiç yarı yolda kalmadım, başka hiçbir markadan bu güveni alamıyorum.

Fiyat yüzünden bu kadar övülüyor zaten Apple ile aynı seviyede fiyatı olsa herkes Apple alacak ama işte kaliteli malın değeri yüksek olur.
Ben almam :D HEr Apple cihazına saygı duyarım fakat Iphonelar gereksiz ötesi cihazlar.

Bir Apple fanboyu olarak S23 tercih ettim. Cihazın bir iPhone'dan neredeyse hiçbir farkı yok. Evet yazılım olarak Apple daha iyi olabilir ancak Samsung bunun yalnızca 1 tık altında. Ona rağmen çok iyi performans veriyor.

Apple'a da IPA yüklenebiliyor. Bu APK yükleniyor olayı bir savunma yolu değil.

Apple'a IPA yüklemek APK yüklemek kadar çok basit değil.

Fiyat ucuz diyenlere katılmıyorum. Apple muadili cihazları yakın fiyatlarda gayet.

Kamera, ekran noktasında en iyi diyebiliriz. Android oluşu da aynı biçimde iyi, özgürlük sunuyor.

Televizyon noktasında renk kalitesi, yazılımı ve sesi muhteşem zaten.

Beyaz eşya olarak da pek çok inovatik ürüne sahipler. Ürünleri de kaliteli gayet.

Laptop olarak incecik kasaya 4070 sığdırıyorlar. Ekran, malzeme kalitesi iyi gene. MacBook Pro için çok dişli bir rakip.
Nasıl yakın fiyatta? En basitinden S21-S21 FE 13,999 TL, iphone 13 ile rakip sayılır, iphone 13 32.000 TL, S23 25.000 TL, rakibi iphone 14 pro 55.000 TL, dalga geçiyorsunuzdur umarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı