Neden Valorant'ı bırakıyorum?

Bu arada fotoğrafların 2022'nin başından olması da dikkatimi çekti.

Sonra niye Stardew Valley oynuyorsun diyorlar. Çünkü sakin hayatımdan memnunum. Küçük kıytırık oyunlar bile FPS oyunlarından daha çok zevk veriyor. Akıl sağlığını önemseyen insanların arkadaşları yoksa FPS oyunları oynamamaları çok daha iyi olacaktır kendileri için. Şahsi fikir tabii ki.

@Jack İşte Evet arkadaş yaklaşık 1.5 yıl önce yemiş banı. Konu neden şuan açılıyor anlam veremedim.

Sonra niye Stardew Valley oynuyorsun diyorlar. Çünkü sakin hayatımdan memnunum. Küçük kıytırık oyunlar bile FPS oyunlarından daha çok zevk veriyor. Akıl sağlığını önemseyen insanların arkadaşları yoksa FPS oyunları oynamamaları çok daha iyi olacaktır kendileri için. Şahsi fikir tabii ki.
Aslında hocam bunun çözümünü birçok YouTuber de anlattı, karşı tarafa tatlı şeyler söyleyip sakin kalın veya mute atın diye. Ancak birçok FPS oyuncusu kavga etmeye yer arıyor 😃

@Jack İşte Evet arkadaş yaklaşık 1.5 yıl önce yemiş banı. Konu neden şuan açılıyor anlam veremedim.
1.5 yıl sonra fark etmiş hocam ban yediğini 😂

Düşünsene UEFA maçındasın. Takımın korner kullanacak. O sırada sen de tribünlere koşuyorsun. Efendim anne? Ne oldu anne? Tamam terli terli su içmem anne, vb. Bir şey söylüyorsun oyuna dönüyorsun bir bakıyorsun ki pozisyon bitmiş takımın gol yemiş. Annen çağırdığı için oyunu durdurmayan UEFA suçlu burada şimdi değil mi?

Yani bu konudan anladığım düşük rank olduğun için ya veletler ya da toxicler geliyor diyorsun ve bu yüzden oyunu bırakacaksın ve burada konu açıp şikayet ediyorsun. Zaten düşük isen veletler olduğu kesin bir şey bazıları avel gibi hareketler yapıyor ben 1 yıldır oynuyorum ilk 5 ay Gold 3'te kaldım yani dediğin gibi toxicler falan bol ama ne yapıyorum biliyor musun direkt Insta mute zaten ne yapacaksın Gold 3'te infoyu akıl sağlığın yerinde kalsın. Hem bir yerde baktın alamıyorsunuz maçı arada bir açarsın muteleri bir bakarsın ne olup bittiğine yoksa sen trolle illede eğlenmek için kazanmak gerekmiyor bul 1 tane arkadaşını girin maça atın direkt Insta muteleri. Kayıp mı ediyorsunuz yatın köşelere ya takımı trollerin ya da rakibi birini kafaya takın illede onu yapın biraz böyle yapın oyunun 3 4 turu sonra moral geldiği devam yoksa düşük ranklarda imkansız çıkmak. öyle hemen ben iyiyim neden çıkamıyorum diye bir sey var bende yaşadım rank atladıkça biraz takıma moral vermeye çalış hevesli ol gaza getir vuramuyorsa gaza getir takımı yardım et onlar oynasın sonra banada bırakın diyip gidip vur bişeyler yap ama sen arkadaş canlısı kal yoksa gümüş 1 takılır kalırsın yada hayvan gibi aim çalış aynı şeye denk geliyor ben 2 sinide yaptım. 5. aydan 3 ay sonra yücelik oldum.kolay yani kendinde o potansiyeli görüyorsan bence oyununu değiştirme ama burda en önemli faktör 1 arkadaş ben arkadaşsız yaptım sen yapma birde istanbul sunucusunda oynama ben yaptım sen yapma 😀
Valorant ta bir hissem yok ama bu durumu yaşayan çok arkadaş var yüzden saçma saçma insanlar yüzünden akli dengenizi kaybetmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı