Nişanlımdan ayrıldım

Çok seviyorsanız bırakmayın eğer onun da sizi sevdiğine eminseniz yani ondan da bir hareket görmeniz gerekiyor diye düşünüyorum. Gönlünü almak için yanına gidin mumbar dolması biraz kaburga ne diyorum ben barışın yani küsmek için çok kısa hayat.
Pastırmalı sucuk nerededir paşa?

Yüzük atılma noktasına kadar gelinmişse biraz uğraşman gerekecek. Normal bir kırgınlık olmadığı belli. Zamana bırakmak en iyi çözüm olabilir fakat zaman bir ilaç olduğu gibi fazlası da zehirdir. Çok fazla üstüne düşmeden onunla ilgilendiğini ve pişman olduğunu belli etmelisin. Zamanı geldiğinde elbet barışırsınız.

İlk adımı kimin atacağı belli değil gurur söylenen sözler atılmış bir yüzük ne yapılacağı ne ılacağı hiç belli değil şu an nasıl hareket edeceğim onu da bilmiyırum.
Ya da adım atmadan onu sevdiğimi nasıl belli ederim☹️

Gurur meselesi yapmayın bu olayı. İlk adımı atan güçsüzdür gibi bir algı oluşturmayın. Bence ilk atımı atan en cesurdur. O yüzden ilk adımı sen at.

Yüzük atılma olayı olduysa bu ayrılığın sebebi normal bir tartışmadan kaynaklanmamış. Bu bilgi çıkarım yapılarak rahatlıkla edinilebilir. Ama biz birkaç detay bilmeden nasıl tavsiyede bulunalım ki? Mesela sizin bilgisayarınızda görüntü gelmiyor ve siz sistem özelliklerinizi paylaşmıyorsunuz. Örnekledim durumu yani.

Ailem istemiyor bende seviyorum ailem hakkında kötü sözler söyleyince ailemin gücüne gitti. Ne yapmam gerektiğini hiç bilmiyorm seviyorum ama sanırım kalbime gömmeliyim. Siz böyle bir durumda ne yapardınız?

Çok etraflıca düşünmek lazım sonuçta iş evliliğe kadar gidebilir. Benim tavsiyem sakin kafayla uzun bir süre düşünmelisiniz. Eğer aileniz onaylamıyor ve yine de nişan istiyorsanız yarın öbür gün aileniz ile aranıza mesafe koymanız gerekebilir. Bu etkeni de düşünün.

Yeni konular

Geri
Yukarı