Öğrenci için en iyi banka kartı tavsiyesi

Yok ben babamla akbanka gidip hesap açmıştım babam kredi kartı istedi bana verildi. Gelirim yok, sigortalı işim yok 1450 TL kredi kartı verildi. Kampüse nasıl girebiliyorlar. Öğrenci kartı ile göstermeden giriş var mı?

Öğrenciler pazarlamayı yapıyor. Yoksa bankalar kendi çalışanını göndermiyor. Eğer gönderselerdi okula daha yüksek bir komisyon ödeyeceklerdi. Ve bir iki gün sürerdi standları ama öğrenciler 7/24 arı gibi çalışıyor 😂

Öğrenciler pazarlamayı yapıyor. Yoksa bankalar kendi çalışanını göndermiyor. Eğer gönderselerdi okula daha yüksek bir komisyon ödeyeceklerdi. Ve bir iki gün sürerdi standları ama öğrenciler 7/24 arı gibi çalışıyor 😂

Myo mezunu olduğum için bilmiyorum o işleri kampüs yoktu çünkü.

“Ben kendi fikrimi söyleyeyim”. Ben olsam Vakıf Katılım veya Ziraat Katılım hesabı açardım. EFT havale ücretsiz kredi kartı isterseniz eğer aidat yok. Bir çok yönden ücret almıyor. Bu 2 katılım bankasınıda atm olarak (Ziraat-Halkbank-VakıfBank-PTT) Atmleri ücretsiz bir şekilde kullanabilirisin. Kartlarında temasız ve çip te var (mastercard). Edit: Yaşın 18 den küçükse kesinlikle Vakıf Katılım al. Büyükse eğer ikiside iyidir.
(-)leri: Kampanyaları yok denecek kadar az.

Yeni konular

Geri
Yukarı