Öğretmenim ile kavga ettim

1. verdiği not bana sözü ile verdiği aynı değil 2. devamlı onunla takılıyorum ve onunla sohbet ediyorum kankam gibi ama arkadaş değilliz tabii ki ama öyle bir şey var bana 85 teyit etti ve aynı şekilde bana dediği ilk önce 70 değil vermedim dedi sonra 1. ve 2. sınav ortalaması dedi bende dedim hocam hani + ve - tutuyorsunuz onlardan vereceğini söylediğin dedim ve doğru ve ikincisi 2. performans hareketler ders içi etkinlik onlarda benim bir hatam yok + ve - hiç eksim yok hep artı. Aynı şekilde bana önceden hakaret etmişti ben bunu simyaya çektim bunu asla unutmam ama evet haklısın girişim biraz kabaydı ama onun nedeni kan şekerim düşüktü.
Anladım, genelde sınav notlarının ortalaması atılır. Kuzenim de lise öğretmeni çoğu zaman performans ödevlerine bakmıyor dahi. Zaten onuncu sınıfmışsın iki üç yıla hatırlamayacaksın bile canını sıkma.

Anladım, genelde sınav notlarının ortalaması atılır. Kuzenim de lise öğretmeni çoğu zaman performans ödevlerine bakmıyor dahi. Zaten onuncu sınıfmışsın iki üç yıla hatırlamayacaksın bile canını sıkma.

Özür dileceğim ama yakınlaşma zaten seneye yokum beni bırakamaz ve aynı şekilde sınav ortalamalarını kim ne atıyor yasal olarak devlet bunu ders içi etkinlik diyor adı üstünde ve araştırdım hocalar ona göre not vermesi lazımmış sözlüleri sıkıntı yok şu an pek de üzgün değilim.

İki sınav ortalaması, kadın adaletsizlik yapmamış. Sözlü notları tamamen öğretmen inisiyatifi ile ilgili olmasına rağmen sözlü notunuzu size kendi kendinize verdirtmiş. Daha ne istiyorsunuz anlamadım.

1. verdiği not bana sözü ile verdiği aynı değil 2. devamlı onunla takılıyorum ve onunla sohbet ediyorum kankam gibi ama arkadaş değilliz tabii ki ama öyle bir şey var bana 85 teyit etti ve aynı şekilde bana dediği ilk önce 70 değil vermedim dedi sonra 1. ve 2. sınav ortalaması dedi bende dedim hocam hani + ve - tutuyorsunuz onlardan vereceğini söylediğin dedim ve doğru ve ikincisi 2. performans hareketler ders içi etkinlik onlarda benim bir hatam yok + ve - hiç eksim yok hep artı. Aynı şekilde bana önceden hakaret etmişti ben bunu simyaya çektim bunu asla unutmam ama evet haklısın girişim biraz kabaydı ama onun nedeni kan şekerim düşüktü.

Hocam pek fark yok. İkiside üniversite mezunu sadece bir tanesi ben üniversitede kalacağım diyor, diğeri ise KPSS ile öğretmen olacağım diyor. Yalnız üniversitede kalmak daha da kolay şuanda.
Üniversitede her isteyen kalabiliyormuymuş :D. Ego yazan arkadaşlar ne yaşıyor bilemedim. Öğretmen çocuklar soru sorabilsin diye telefon numarasını bile vermiş yazış şekline bakarsanız cevap dahi vermemesi gerekiyor.
1. verdiği not bana sözü ile verdiği aynı değil 2. devamlı onunla takılıyorum ve onunla sohbet ediyorum kankam gibi ama arkadaş değilliz tabii ki
İnsanların sıcak davranması sınırınızı aşabileceğiniz anlamına gelmez.

Herkesi üniversiteye alırsan olacağı bu! eğitimci böyle olmaz. Şahsen kendi öğretmenlerim de böyleydi birisine dayanamadım ve ben sizden zekiyim dedim sonra başladı o zaman adam gibi not al zeki görün falan dedi bende zeki görünmek ile zeki olunmuyor ezber yapıp aldığın not ile de zeka ölçülmüyor ve herkes kopya çekerken görmezden gelmekle de eğitimci olunmuyor deyince sustu ancak gıcık oldu o günden beri, yani dediğim gibi kendilerini öğrencilerden 50 kat yüksekte görüyorlar.
Not; saygısızlık amacı ile demedim ve gayet düzgün saygısızlık yapmadan söyledim bu dediklerimi, sizde hocanız ile tartışırıken küfür, argo vesaire kullanmayın çünkü o sizi daha düşük yapar.

Yeni konular

Geri
Yukarı