Okuduğunuz okuyacağınız veya mezun olduğunuz mühendislik bölümleri neler?

Bilgisayar Mühendisliği ya da Yazılım Mühendisliği düşünmüyorum değil. Zaten her şey bu yıl belli olacak. Önce şu 12. sınıf bitsin de sınava gireyim de sonrasına bakacağız. Fakat dediğim gibi gönül ister ki bu iki bölümden birini kazanayım.

Yazılım mühendisliği bitti 6 ay önce. Şu an Amerika'da özel bir şirkette çalışıyorum. (Maaş 5-6K dolar)
Bu bölümü seçmek istiyenlere önceden küçük bir uyarımı yapayım; belinizin ve gözünüzün kıymetini bilerek girin bu mesleğe.

Hangi dilleri kullanıyorsun, I. T maaşları nasıl bilgin var mı?

Yazılım mühendisliği bitti 6 ay önce. Şu an Amerika'da özel bir şirkette çalışıyorum. (Maaş 5-6K dolar)
Bu bölümü seçmek istiyenlere önceden küçük bir uyarımı yapayım; belinizin ve gözünüzün kıymetini bilerek girin bu mesleğe.
Ziyaaa...

Eski kullanıcı adın Tolgahan Timur'u da aratınca LinkedIn hesabı çıkmıyor :)

Merhabalar arkadaşlar. Sosyal'de böyle bir konuya rastlayamadım ve üyelerin hangi mühendislik bölümünü tercih edeceğini ya da neden ettiğini, memnun olup olmadığını, gelecek görüp görmediğini hem merak ettim hem de merak edenler için yardımcı olması dolayısıyla sormak istedim.

Mühendislik bölümünüzü, sınıfınızı, hangi dalı seçtiğinizi, memnun olup olmadığınızı ya da mezun olduysanız iş imkanlarının ve şartlarının ne seviyede olduğunu paylaşırsanız yeterli olacaktır. Teşekkürler.
Siz hangisindesiniz?

Ziyaaa...

Eski kullanıcı adın Tolgahan Timur'u da aratınca LinkedIn hesabı çıkmıyor :)

Güzel sosyal mühendislik ahahaa :D

Ziyalık yapma. Bugün 620k troll araba konusu açtın. 1 ay önce 150k araba istemişsin zaten.

Geri
Yukarı