Okul Hayatınızda Yaşadığınız En Utanç Anılar

Dostlar hadi herkes okul hayatı boyunca yaşadığı utanç verici anları anlatsın ben başlıyorum.
Edit: İlkokulda sanırım sınıf ortasında sesli bir şekilde osurup herkesin bana bakmasıydı.
Sizlerinkini bekliyorum :D.

İlkokul 2'de elimle osuruk sesi çıkarmıştım, tüm sınıf bana bön bön baktı.

Laboratuvardaydık.Hoca deney yaparken sandalyede oturan bana koluyla yaslanan arkadaşımdan kurtulmak maksadıyla bir silkindim.Hayır ittirme bile değil silkiniş.Nasıl toslarsın koskoca kimya dolabına. Bizi geç hocanın kıyafetler de ...

1. sınıftayken, okulun yanında park vardı. Ben de öğle yemeği dönüşü parkta bir çocuk gördüm. Onun elinde dinozor varmış. Bende dedim ki ''Benim de dinozorlarım var. Beraber oynayalım mı?'' dememle beraber okul kapanana kadar oynamıştık. Zil çalmasaydı okulun olduğunu bile unutuyorduk neredeyse. Ayrıca park okulun hemen yanındaydı. 😂

Arkadaşlar kızmayın daha bebektik. 😃

Genellikle sakarlıkları ile tanınan bir insanım çevremde. Konuya gelirsek, hamile öğretmenimin kafasına lastik fırlatmam mı desem, çocukluk arkadaşımın sevgilisinin kafasına bastketbol topu mu attım desem (yavaş bir şekilde) yoksa, arkadaşımın pantolununa su balonu atıp "işedi" muamelesi görmesi mi bilemedim açıkcası...

Dostlar hadi herkes okul hayatı boyunca yaşadığı utanç verici anları anlatsın ben başlıyorum.
Edit: İlkokulda sanırım sınıf ortasında sesli bir şekilde osurup herkesin bana bakmasıydı.
Sizlerinkini bekliyorum :D

Ortaokulda sınıftan bir arkadaşım üst kattan bir kıza aşıktı ona mektup bir de kolye almıştı ama vermeye utanıyordu oda bana 20TL karşılığında götürmemi istedi(parayı aldım) ama sevdiği kıza hediyelerini verirken arkadaşları etrafımı sardı sonra o mektubu ve hediyeleri suratıma attı tüm koridoraki herkes görmüştü en utandığım an buydu.

Sizlerinkini bekliyorum :D

Arka sırada 4'lü olarak oturuyorduk 8.sınıfta geçen sene oldu en arkada bir çocuk vardı yanında da bir çocuk daha çok garip birisiydi. Beyler osurayim mi dedi bizde ne yaparsan yap dedik çocukta yaptı tabii ki de arka yerde cam kapalıydı sınıf leş gibi koktu bizde gülüyoruz o sırada ders matematik hoca ne olsa bizden bilirdi. Sonra bir kız ispiyonladı hocam Emir'ler yaptı diye sonra sınıf hocası bizi çağırdı tenefüste 4ümüzüde azarladı.

Geri
Yukarı