Okul kıyafeti neden uyumlu olmuyor?

Homofobikliğin seviyesi var aslında. Ya ne kadar şey olursan ol illa garipsiyorsun böyle şeyleri. Onlar bile garipsiyordur bence.

Ben homofobik değilim yani rahat söylerim hatta desteklerim ama bu şey gibi LGBT ile alakası yok bir şeyi ha bire atar b...nu çıkarırsan e yeter atma artık dersin. Benim yazdığımda öyle bir şeyydi galiba ama bayağı bir dalga geçmişlerdi benimle o üzdü. Ama üzülmüyorum bi yandan o kişiler zaten filmde kötü karakter LGBT bireyi olsa nasıl LGBT bireyi kötü karakter yaparsın homofobik diyecek insanlar. Tüm sınıfa yayılması kötü oldu.

Sırf para kazanma amaçlı yapıldığını düşünüyorum bu olayın. Cidden rezillik. Benim kalçamın terleme sorunu var. Okul pantolonu denen rezalet şey yüzünden de tavan oluyor, 20 dakika oturayım sırılsıklam terliyor kalçam. Tişörtü de güzel değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sırf para kazanma amaçlı yapıldığını düşünüyorum bu olayın. Cidden rezillik. Benim kalçamın terleme sorunu var. Okul pantolonu denen rezalet şey yüzünden de tavan oluyor, 20 dakika oturayım sırılsıklam terliyor kalçam. Tişörtü de güzel değil.

Lisede güvenlik adı altına 100 TL fiyatdan okula giriş kartı sattılar ve almayanı okula almadılar. Devlet okulundan anca bu gibi şeyler beklenir.

Çok pahalı ya bir de bir tablet parası verdik hadi pahalı kalitesiz bir de lakos biraz giyince düğmeleri kopuyor pantolon yine rengi atıyor yılandıkca yırtılmaya başlıyor.

İyi geceler arkadaşlar, bugün gerçekten çok yoruldum. Bu okul kıyafetlerini kim yapıyor anlamış değilim. Birini giyiyorum bacaklarıma çok dar, üst geniş birini giyiyorum üst çok dar oluyor. Alt geniş oluyor, mağazada dikkat ettim kimseye olmuyor. Okul kıyafeti herkes diyor anne olmadı baba dar geldi anlamış değilim kankama sordum onun da olmamış, mecburen dar almış. Sadece bana değil bu durum herkese böyle galiba. Neden böyle?
ya okul kıyafetinin olması saçma zaten bana göre ama her şey disiplin sanki forma giysek adama döncez.

Bir ben mi memnunum yahu bu üniformalardan? Bizim okulda çeşitlilik var, sanırım ondan. Siyah pantolon sabit ama üst giyim için 3 farklı seçenek var; Kırmızı lakos, siyah tişört ve bir adet gri sweatshirt. Ben kırmızı lakos dışında bir şey almamış olsam da bu seçeneklerin sunulması güzel bence.

Cidden şu okul pantolonları nasıl yapılıyor aklım almıyor. Beli dar ama bir o kadar da bol ve uzun saçmalıktan ibaret.

Geçen gün okul pantolonu alırken cidden çok zorlandım. Belime uygun sonunda bir tane bol pantolon bulup, tabiri caizse terzide biçtirdim.

Şu an gayet de güzel oldu.

Geri
Yukarı