Okul kıyafeti neden uyumlu olmuyor?

En son pantolonu ilkokulda giydim bir daha hiç okulda pantolon giymemiştim. Gri renk çok bol ve çok kötüydü hatırladığım kadarıyla. Bazı okullar cidden forma işini beceremiyor. Bizim özel okul ama yine de ya çok dar bir pantolon ya da geniş saçma bir pantolon olacağından korkuyorum. Üste giyilenden sıkıntım yok zaten hırka giyince gözükmüyor.

Doğru bu çok belliydi ama benim başıma çok geldi ironiyi anlamayıp saçma sapan şeyler söyleyenler. Hatta sınıfımda şu an homofobik ilan ettiler ironiyi anlamadıkları için :D
Hocam yapmayın. Cidden bazen ironi yapsan bile insanlar anlamıyor. Siz artık daha az ironi yapmaya çalışın. 😀

Hocam yapmayın. Cidden bazen ironi yapsan bile insanlar anlamıyor. Siz artık daha az ironi yapmaya çalışın. 😀

Evet biraz öyle ya yapmayım en iyisi :D. Yani şöyle sınıf grubunda sürekli etek giyen bir LGBT bireyi vardı onu paylaşıyorlardı ama sürekli TikTok hesabı vardı her yeni video paylaştığında atıyorlardı bende en son bıkıp bir şey demiştim hiç hatırlamıyorum ama gülerler herhalde demiştim sonuç homofobik bruh.

Evet biraz öyle ya yapmayım en iyisi :D. Yani şöyle sınıf grubunda sürekli etek giyen bir LGBT bireyi vardı onu paylaşıyorlardı ama sürekli TikTok hesabı vardı her yeni video paylaştığında atıyorlardı bende en son bıkıp bir şey demiştim hiç hatırlamıyorum ama gülerler herhalde demiştim sonuç homofobik bruh.
Homofobikliğin seviyesi var aslında. Ya ne kadar şey olursan ol illa garipsiyorsun böyle şeyleri. Onlar bile garipsiyordur bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı