Okulda dövüldüm

Ne demek burada kim haksızdır. Ailene söyle darp raporu alıp şikayetçi olsunlar.
Yemin ediyorum, eğer bunu yaparsanız çocuk ve ailesi 2 gün içinde sizin evinize yalvarmaya gelecektir ki yapmanızı kesinlikle öneririm.

Tam her şeyi eksiksiz anlattığına emin misin? Bir insana isminin kısaltmasıyla hitap ettin diye dayak atacak insan var mı acaba bu ülkede? Bu tarz konularda çoğunlukla eksik bilgi veriliyor, bu konuda olduğu gibi.
Eksik anlattı mı bilmiyorum ama bence var . (Bu dediğim çok komik acayip gülesim geldi ama var )

Tam her şeyi eksiksiz anlattığına emin misin? Bir insana isminin kısaltmasıyla hitap ettin diye dayak atacak insan var mı acaba bu ülkede? Bu tarz konularda çoğunlukla eksik bilgi veriliyor, bu konuda olduğu gibi.

Ülkede çok sıfır bir izleyen var, sabah TÜBİTAKda oturuyorduk çocuk arkadaşının omzuna dokundu diye "Ne lan bu samimiyet iki dakka yüz verdik diye mi lan" deyip tekme attı. Çocuğu kalkıp vurasım gelmişti... çok var hocam bunun gibi büyük ihtimalle olay tam anlatıldı.

Ülkede çok sıfır bir izleyen var, sabah TÜBİTAKda oturuyorduk çocuk arkadaşının omzuna dokundu diye "Ne lan bu samimiyet iki dakka yüz verdik diye mi lan" deyip tekme attı. Çocuğu kalkıp vurasım gelmişti... çok var hocam bunun gibi büyük ihtimalle olay tam anlatıldı.
Hocam o ne dizisi tam olarak ? Çok duydum adını.

Hocam o ne dizisi tam olarak ? Çok duydum adını.

Hocam illegal ve suç. Sürekli "lan olm sen kimsinde bize sekil koyuyosun bize polis bile dokunamıyo ollum" diye tiplerin izlediği dizi hocam. Dizi çok saçma izlemeyin hocam arkadaşım zorla izletti ikide bir silahlı çatışma oluyor. Herkes birbirine sövüyor.

Merhaba, bugün okulda bir arkadaşımın ismiyle dalga gectim öyle aman aman dalga da değil işte. Muhammet'e mami dersiniz öyle bir şey. Sırf bu yüzden benim kolumu bacağımı morarttı, şiddet gördüm. Burada kim haksızdır? Üstelik o çocuk bana 1 2 hafta önce küfürlü konusacak kadar sami miydi?

Hocam bana selam deyin tanımadığın birisine niye selam diyorsun deyip kafanı gözünü kırayım sonuçta tanımıyorum. Direk dava edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı