Okulda yaşadığınız tuhaf olaylar

Okulda yaşadığınız ilginç olaylardan bahsederseniz sevinirim.

@Radeon RX 5500M

2 pisuvar vardı 2sine de tuvaletini yapmışlardı. Ellerini yikadiklari musluklarda dışkı parçacıkları vardı. Tuhaf olan tam ben tuvalete girdim bomboştu 2-3dk sonra nöbetçi öğretmen beni tek görünce ben yaptim sanıp müdüre yollamıştı. 2 ders bedenim araya gitti :(

Ortaokulda çok fazla garip olay yaşamıştım.
Biri ve çok güldüğüm şöyleydi:
Arkadaşım çatapat tabancası getirmişti okula. Beden dersinde tuvalete gittik, ben bir kabine girdim. O da yandakine girdi. İş görürken birden patlama sesleri gelmeye başladı. Art arda sıkıyordu kabinde. Ona gülerken "Ne oluyor ulan burda?!" diye bir kükreme geldi müdür yardımcısından. İçeri girdi. Bayağı bekledi ama zil çalınca gitmişti. İçeride sessiz sessiz beklerken hayatımın en korkunç dakikalarını yaşamıştım 🤣
1_org_zoom.jpg

Beden dersinde ben ve arkadaşım haritaların saklandığı odaya gidip Türkiye Fiziki haritasındaki dağları dişimizle ısırmıştık.
Pardon şimdi fark ettim. Fiziki haritaymış. Fizki haritanın tuzlaması iyi.
Beden dersinde ben ve arkadaşım haritaların saklandığı odaya gidip Türkiye Fiziki haritasındaki dağları dişimizle ısırmıştık.

Girintili çıkıntılı harita olan.
Gerçekten herkesin denemesi gereken tat.
Zil çalmıştı arkadaşımla sınıfa gidiyorduk, tıklım tıklımdı. Merdivenleri çıkarken arkadan bi çocuk beni ittirdi. Son anda birine tutunup düşmedim. Tutunduğum kişi kızdı ve hiç uygun bir yerden tutmamışım.
Hocam tepkisi ne oldu?

İlkokulda hecelemeyi öğreniyorduk ve ben hiç anlamamıştım, direkt kelimeyi söylüyoruz falan zannettim, hoca geldi "Gazeteyi hecele" dedi ve ben o an heyecandan mı bilmem "Ga-ze-te" demiştim, orada anlamıştım sanırım hecelemeyi.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı