Okulu sevmek için ne yapmalı?

Arkadaş bulamamak=dışlanmak seni destekleyecek birisi olmamak, yanlız kalmak

Sessiz kalmak=Arkadaş bulamamak.
Diğer sınıflardan arkadaş yapıyorum anca. Ve dost diyebileceğim bir kişi kaldı o da Haziranda başka şehre gidiyor.

Tamam işte onunla arkadaş olmayı dene belki iyi anlaşırsınız.
İyi anlaşıyoruz zaten. Birazcık kopya istedim sınav haftası için. :D

Zorba değillerse fazla takma. İnan senle aynı durumu yaşayıp zorba denen her sene türeyen npc insanlarla yaşayan çocuklar var.
Hocam yine de sinir bozuyorlar. Zorba değiller ama psikolojik olarak kötü oluyorum dalga geçiyorlar.

Hocam Fen lisesinde en fazla test kitabı çalarlar. Hocam ben garip mi gözüküyorum bilmiyorum ama sevmiyorlar. Sınıf değiştirmeyi istiyorum sınıfın çoğunluğu tarafından sevilmeyen biriyim.

Ve hocam aşırı takıntım var bugün olan şey yarın yine olur mu diye takıntı yapıyorum. Yarın 6.ders hoca yine yerleri değiştirecekmiş sanırım o zaman belli olur yerim. Hocam sadece 1 kızla aram iyi ama kız gerçekten iyi biri.
Yok öyle değil baya sıranın üstüne adam yatırıp çatır çutur zevk çıkarıyoruz :D
Baya zorbalamak olabilir ama iki taraf da razı.

Sevmek zorunda değilsin. Mesela ben sevmiyorum. Zaman geçsin diye telefona falan bakıyorum ya da uyuyorum. Sınavlardan da geçer notumu alıp keyfime bakıyorum. Okulu seven adam sever, sevmeyen adam sevmez. Kimse de buna bir şey diyemez. Ama okumayı sevmiyorsan orası farklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı