Orijinal oyun mu korsan mı?

Arslan Nadir

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bilgisayarımdaki bütün oyunlar orijinal, oynamak istediğim oyunlar var ama bu oyuna verecek param yok. Korsan olarak indirsem bu sefer steamapi.dll dosyada virüs buluyor yani zararlı bu dosya sanırım, sizce bu crack dosyasına rağmen oyunu kurmalı mıyım?

Yanlış bilgi
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarımdaki bütün oyunlar orijinal, oynamak istediğim oyunlar var ama bu oyuna verecek param yok. Korsan olarak indirsem bu sefer steamapi.dll dosyada virüs buluyor, yani zararlı bu dosya sanırım. Sizce bu crack dosyasına rağmen oyunu kurmalı mıyım?
Torrent kullanarak indirdiysen torrentin kendisi zaten direkt virüs ve ben de crackli oyun oynuyorum, virüs olarak algıladığı şey önemsiz bir şey. Sıkıntı çıkarmaz.

Merhaba arkadaşlar bilgisayarımdaki bütün oyunlar orijinal, oynamak istediğim oyunlar var ama bu oyuna verecek param yok. Korsan olarak indirsem bu sefer steamapi.dll dosyada virüs buluyor yani zararlı bu dosya sanırım, sizce bu crack dosyasına rağmen oyunu kurmalı mıyım?
O trojan sakın yükleme. Son olarak korsana destek vermiyoruz.

Korsan oyunlar bazen dosyalar arasında trojan barındırabilir. Elde edeceğiniz oyun alacağınız riske değmez.

Parası olmayan birine orijinal oyun diye dayatmayı bıraktım, risk sizin. İçinde virüs olabilir.

Yanlış bilgi: Zararlı yazılımlar donanımsal zarar vermek zorunda değil. Yazılımsal açıdan da zarar verebilirler.
Paranı biriktir bu ay değil sonraki ay al derim. O kadar paralar harcayıp sistem kuruyoruz korsan oyun yüzünden güzelim bilgisayarı hiç etmenin anlamı yok bence.

Hiçbir virüs bilgisayara zarar veremez nereden uyduruyorsunuz böyle şeyleri? 15 senedir korsan oyun oynuyorum, doğru yerden indirirsen virüs girme ihtimali yok gibi bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı